23.04.2018  УВАГА КОНКУРС!

УВАГА КОНКУРС!

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, детальнішу інформацію можна отримати за посиланням

 

20.04.2018  Лекція в рамках заходу з підвищення кваліфікації адвокатів Харківської області

Лекція в рамках заходу з підвищення кваліфікації адвокатів Харківської області

Заступником начальника Управління - начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Гнатушок А.М. та заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. 19.04.2018 прийнято участь у якості лекторів з метою підвищення кваліфікації адвокатів Харківської області, проведене Радою адвокатів Харківської області.

Детальніше...

20.04.2018  Зустрічі з працівниками апарату Харківського окружного адміністративного суду

Зустрічі з працівниками апарату Харківського окружного адміністративного суду

Під час зустрічі з працівниками апарату Харківського окружного адміністративного суду (вул. Мар’їнська 18-Б-3, м. Харків) заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анною Назарян та головним спеціалістом Юрієм Кривошеєвим, в межах реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», проведено обговорення актуальних питань щодо альтернативного судовому порядку оскарження неправомірних рішень, дії, або бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, протидії незаконному заволодінню нерухомим майном та бізнесом, отримання інформації з Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Детальніше...

20.04.2018  Зустрічі з працівниками патронатної служби та апарату Харківського окружного адміністративного суду

Зустрічі з працівниками патронатної служби та апарату Харківського окружного адміністративного суду

Під час зустрічі з працівниками патронатної служби та апарату Харківського окружного адміністративного суду (вул. Сумська, 3-Б-6, м. Харків) заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анною Назарян та головними спеціалістами Юрієм Кривошеєвим і Світланою Запорізькою, в межах реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», проведено обговорення актуальних питань щодо альтернативного судовому порядку оскарження неправомірних рішень, дії, або бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, протидії незаконному заволодінню нерухомим майном та бізнесом, отримання інформації з Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Детальніше...

20.04.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 квітня 2018 року № 031

 

 

 

 

20.04.2018  Консультування громадянки з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

Консультування громадянки з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

19 квітня 2018 року до Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області звернулась представниця Ромської національної меншини Юрченко А.А., з приводу державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: державної реєстрації народження дитини жіночої статі з пропуском строку, яка народилась 15.01.2005 року.

Детальніше...

20.04.2018  Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

19 квітня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено лекцію на тему: «Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Детальніше...

19.04.2018  #РезультатДня від Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах

#РезультатДня від Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах

В ході примусового виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення  заборгованості по виплаті заробітної плати та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами 19 квітня 2018 року було стягнено 76,569 тис. грн. з Державного підприємства "Івашківський спиртзавод" у результаті списання коштів з валютного рахунку. Робота у напрямку ліквідації заборгованості по даному підприємству продовжується.

Детальніше...

19.04.2018  ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН, ЯКІ ПОСИЛЮЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН, ЯКІ ПОСИЛЮЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко презентував у Верховній Раді другий пакет законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав дітей та посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.Запропоновані новели є продовженням реалізації ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...

19.04.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування  про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

19.04.2018 року головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено робочу зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) на якій проінформовано про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

19.04.2018  Проведення лекції “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини” та інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Проведення лекції “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини” та інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО”

19.04.2018 року головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції для адміністрації та батьків Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені № 140 Харківської міської ради Харківської області було проведено лекцію на тему: “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини” та проведено інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

19.04.2018  Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

18.04.2018 заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. на базі Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України для помічників суддів і консультантів окружних та апеляційних адміністративних судів було проведено лекцію на тему:

Детальніше...

19.04.2018  Прийняття участі у нараді з членами профкому КИЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Прийняття участі у нараді з членами профкому  КИЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. та спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Чертковою А.І. 18.04.2018 прийнято участь у нараді з членами профкому КИЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

Детальніше...

19.04.2018  Інформування студентів та працівників Вищого професійного училища № 27 про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів та працівників  Вищого професійного училища № 27 про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

18 квітня 2018 року для студентів та працівників Вищого професійного училища № 27 старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пахоменко А.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

19.04.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО! ”18 квітня 2018 року заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському  районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сліпаком О.О. проведено інформування працівників служби у справах сім’ї та молоді  Кегичівської РДА  про нові засоби примусового стягнення боргів за аліментами з недобросовісних батьків.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта