15.02.2018  Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

 Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

14 лютого 2018 року проведена нарада під керівництвом начальника Головного територіального Управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової та заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іллі Лактіна з працівниками  відділів державної виконавчої служби, підпорядкованих Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області, стосовно особливості виконання судових рішень щодо конфіскації майна засуджених, спеціальний конфіскат майна, порядок виплати винагороди державним виконавцям, антикорупційне законодавство.

Детальніше...

15.02.2018  Захист прав дітей та жінок обговорювали на XVI щорічній Науково-практичній конференції “Актуальні проблеми приватного права”

Захист прав дітей та жінок обговорювали на XVI щорічній Науково-практичній конференції “Актуальні проблеми приватного права”

14.02.2018 в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася XVI щорічна Науково-практична конференція “Актуальні проблеми приватного права”, присвячена 96-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора В.П. Маслова. Організаторами конференції виступили кафедри цивільного права № 1 та № 2 Університету, Національна академія правових наук України, Харківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Асоціація цивілістів України”.

Детальніше...

15.02.2018  Бесіда-інформування із соціальними працівниками

Бесіда-інформування із соціальними працівниками

13.02.2018 завідувачем Лозівської державної нотаріальної контори Мірошниченко О.М. спільно з директором Первомайського міського центру Шевченко І.М. проведено бесіду-інформування із соціальними працівниками відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування Лозівської міської ради на теми: ”Новини законодавства. Зміни в законодавстві щодо посилення відповідальності осіб за несплату аліментів”, проект “Я маю право!”. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція

Детальніше...

15.02.2018  Інформаційна година для учасників читацького клубу “Живинка”

Інформаційна година для учасників читацького клубу “Живинка”

13.02.2018 приватним нотаріусом Валківського районного нотаріального округу Харківської області Дем’яненко В.О. було проведено інформаційну годину для учасників читацького клубу “Живинка” в Комунальну закладі «Валківська центральна районна бібліотека» на тему: проект Міністерства юстиції України “Я маю право!”.   Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

15.02.2018  Круглий стіл на тему « Захист права на виконання судового рішення»

Круглий стіл на тему « Захист права на виконання судового рішення»

12 лютого 2018 року  державними виконавцями Московського відділу державної виконавчої служби м.Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» разом з працівниками Управління державної казначейської служби України у Московському районі м.Харкова Харківської області було проведено круглий стіл на тему « Захист права на виконання судового рішення».

Детальніше...

15.02.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

12.02.2018 державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори Наталією Аль Бієк було проведено роз’яснювальну роботу з працівниками об’єднаної профспілкової організації Головного управління Національної поліції в Харківській області, в ході бесіди присутніх проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

15.02.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

12.02.2018 року в рамках право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» начальником  відділу Олексієм Пікаловим було проведено робочу зустріч з головою Нововодолазької селищної ради Олександром Єсіним щодо доведення соціально значимої інформації до жителів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади на тему:

1.«Як оформити договір оренди землі», «Хто може здати землю в оренду», «Як укласти договір», «Чи можна змінити/розірвати договір», «Хто реєструє право оренди земельної ділянки».

Детальніше...

15.02.2018  Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 40

Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 40

12 лютого 2018 року завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. проведено лекцію для учнів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 40 Харківської міської ради на теми: ”Реалазація та захист прав громадян”, правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” та “Особливості оформлення договорів відчуження нерухомого майна за участі малолітніх та неповнолітніх дітей. Вимоги законодавства щодо охорони та захисту прав малолітніх та неповнолітніх дітей при вчиненні правочинів.”

Детальніше...

15.02.2018  Інформування працівників Харківської міської дитячої поліклініки № 12 про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування працівників Харківської міської дитячої поліклініки № 12 про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

7 лютого 2018 року Московським відділом державної виконавчої служби м.Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області було ознайомлено працівників Харківської міської дитячої поліклініки № 12 з правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!». В ході зустрічі була донесена ціль та мета проекту, а також в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» обговорені актуальні питання захисту прав дітей та жінок, та проінформовано про запровадження законодавством України Єдиного реєстру боржників, які мають заборгованість по аліментам.

Детальніше...

15.02.2018  Інформування населення про правоосвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування населення про правоосвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківської області було проінформовано працівників Харківського обласного будинку дитини № 2  про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права.

Детальніше...

15.02.2018  Зустріч з працівниками Управління державної казначейської служби України у Нововодолазькому районі

Зустріч з працівниками Управління державної казначейської служби України у Нововодолазькому районі

09.02.2018 року в рамках право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом відділу Наталією Волотка було проведено робочу зустріч з юристом та головним спеціалістом Управління державної казначейської служби України у Нововодолазькому районі Ларисою Несміян та Вікторією Апалько щодо доведення актуальної соціально значимої інформації до бухгалтерів підприємств та організацій, які обслуговуються в УДКСУ у Нововодолазькому районі, на теми:

1.«Чужих дітей не буває», роз’яснення положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів»;

2. «Стоп насильству», роз’яснення положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Детальніше...

14.02.2018  Благодійна допомога малятам

Благодійна допомога малятам

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області багато років поспіль надається благодійна допомога вихованцям Харківського обласного будинку дитини № 2. В 2018 році за благодійні внески працівників управління в  дитячих групах закладу були встановлені металопластикові вікно та двері.

13.02.2018 в будинку дитини відбулося дитяче свято “Масляної”, куди були запрошені й працівники управління. В ході заходу діти показували свої таланти та дарували тепло усім присутнім. По закінченню свята від працівників управління малеча отримала солодкі подарунки.

13.02.2018  Державні виконавці та поліцейські на сторожі закону #ЧужихДітейНеБуває

Державні виконавці та поліцейські на сторожі закону #ЧужихДітейНеБуває

Справжнім девізом життя стародавніх греків був вираз “Спевде брадеус”, що в перекладі звучить як “Поспішай повільно”. Натомість, у нашій сучасності шалений темп життя став нормою. Ми біжимо у справах навіть не підіймаючи очей догори. Але якщо ви раптом зупинитеся й озирнетеся, то, можливо, в одному з вікон будівель помітите дитину. Вона вже котрий день поспіль виглядає свого тата чи маму, які після розлучення стали поспішати ще більше.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта