Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


11.08.2017  У містах Дніпро та Харків запрацювали центри ювенальної пробації, які працюватимуть над реінтеграцією дітей у конфлікті з законом

У містах Дніпро та Харків запрацювали центри ювенальної пробації, які працюватимуть над реінтеграцією дітей у конфлікті з законом

Вітаючи гостей з урочистою подією, заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов зауважив: «Головною метою роботи Центру пробації є надання можливості для підлітків, які вступили в конфлікт із законом, розпочати свій нормальний життєвий шлях та стати повноцінним членом суспільства».

Зі свого боку Світлана Епіфанцева, виконуючий обов’язки міського голови міста Дніпро, відзначила важливість та актуальність відкриття Центру ювенальної пробації, подякувала за підтримку Проектному офісу Агрітім Канада в Україні та висловила сподівання, що комплексна робота фахівців Центру допоможе підліткам уникнути конфлікту з законом у майбутньому.

Детальніше...

11.08.2017  Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

На виконання Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області 14.08.2017 року о 10.00 годині відбудеться зустріч з представниками агропромислового комплексу регіону в селі Сінне Богодухівського району Харківської області та селі Феськи Золочівського району Харківської області у приміщенні Сіннянської сільської ради та Феськівської сільської ради відповідно. Під час зустрічі планується обговорити проблемні питання захисту права власності та заходів протидії рейдерським захопленням земель.

Детальніше...

11.08.2017  Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

07 серпня 2017 р. та 09 серпня 2017 р. відбулись навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів на тему: «Державна реєстрація припинення громадського формування». В ході навчання також розглянуті проблемні питання, що виникають під час прийняття та видачі документів для державної реєстрації припинення громадських формувань, обговорені типові недоліки, що є підставою для зупинення розгляду документів або відмови та визначені спільні шляхи їх вирішення.

Детальніше...

10.08.2017  Семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району

Семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району

10 серпня 2017 року проведено семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району за адресою: м. Зміїв, майдан Соборний, 1, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Юдіна О.М., головні спеціалісти відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицька Н.М. та Свечкар А.М., суб’єкти державної реєстрації Зміївського району.

Під час семінару розглянуто наступні питання:

Детальніше...

10.08.2017  Семінарське заняття з державними виконавцями

Семінарське заняття з державними виконавцями

09 серпня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань:

Детальніше...

09.08.2017  Уряд підтримав ініціативу мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

Уряд підтримав ініціативу мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

«Щороку ми бачимо одну й ту саму картину. Українські аграрії стають жертвами спроб захоплення врожаю й землі з боку нечистих на руку ділків. Аби протистояти цьому ганебному явищу Уряд прийняв рішення, яким доручив головам облдержадміністрацій спільно з територіальними підрозділами Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру та аграрними асоціаціями створити на місцях оперативні штаби для захисту аграріїв від рейдерів», - зазначив Міністр юстиції.

Детальніше...

09.08.2017  Міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни

Міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни

2-3 серпня 2017 року на Дніпропетровщині відбувся міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни. У заході взяв участь і в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович.

Детальніше...

09.08.2017  Розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації

Розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області розглядає скарги:

1)на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора;

2)на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації прав.

Детальніше...

08.08.2017  Робоча зустріч з представниками ромської спільноти

Робоча зустріч з представниками ромської спільноти

8 серпня 2017 року у приміщенні Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен», яке створено у 1995 році, під головуванням її президента - Матюшенко Івана Івановича відбулася робоча зустріч з представниками ромської спільноти.

З боку Головного територіального управління юстиції у Харківській області у заході взяла участь начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Тимощук О.В., начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основянському районах у місті Харкові Вдовіна Т.А. та інші фахівці структурних підрозділів управління юстиції.

Детальніше...

08.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 08 серпня 2017 року № 62.

07.08.2017  Перевірка офісів приватних виконавців

Перевірка офісів приватних виконавців

4 серпня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України та розділу І Положення про офіс приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 3238/5, працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі провідного спеціалісту відділу аналітики та статистики Наметкіна О.В. та провідного спеціаліста відділу організації та контролю за виконанням рішень Скавронської В.О. було проведено перевірку офісу приватного виконавця Близнюкова Ю.В., на відповідність вимогам статті 26 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VІІІ та розділу ІІ Положення.

Детальніше...

04.08.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

03.08.2017 набрав чинності Закон України від 13.07.2017 № 2136-VIII «Про Конституційний Суд України» («Голос України» 02.08.2017 № 141).

Цей Закон визначає порядок організації та діяльності Конституційного Суду України, статус суддів Конституційного Суду України, підстави і порядок звернення до нього, процедуру розгляду ним справ і виконання його рішень.

Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України "Про Конституційний Суд України" 1996 року, та внесено зміни до низки законодавчих актів з метою приведення їх у відповідність з ним.

03.08.2017  "Я МАЮ ПРАВО!"

"Я МАЮ ПРАВО!"

02.08.2017 працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства та Головного управління Держпраці у Харківській області в ході комунікаційної кампанії було проведено семінар на тему: “Повноваження органів юстиції. Безоплатна правова допомога. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта