06.12.2017  Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Детальніше...

06.12.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 грудня 2017 року № 95.

06.12.2017  «Зруйнуй внутрішні бар'єри! Забезпеч дитину піклуванням ОБОХ батьків!»

«Зруйнуй внутрішні бар'єри! Забезпеч дитину піклуванням ОБОХ батьків!»

Проблема сплати аліментів та виконання батьківських зобов'язань набагато ширша, ніж звичайне виконання рішень суду органами державної виконавчої служби.

Батьки, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі, зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей і непрацездатних повнолітніх дітей, які потребують матеріальної допомоги. Але, на жаль, розлучені батьки не завжди в змозі самостійно подолати свої психологічні бар'єри та забезпечити дитину належним піклуванням з боку обох батьків, в тому числі матеріальним.

Детальніше...

06.12.2017  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

5 грудня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

06.12.2017  Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

5 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено семінарське заняття для працівників Харківського окружного адміністративного суду з питань застосування міжнародних договорів учасницею яких є Україна.

Детальніше...

05.12.2017  Всеукраїнський тиждень права стартував на Харківщині в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Всеукраїнський тиждень права стартував на Харківщині в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області розпочато проведення правоосвітніх заходів до Всеукраїнського тижня права.

В рамках комунікативної кампанії 4 грудня 2017 року працівниками управління  реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено чергову акцію з інформування харків'ян про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та повідомлено громадянам  про проведення Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

05.12.2017  Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

4 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Сунцовою та Ганною Луговою прийнято участь у проведенні навчального семінару для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області.

Детальніше...

04.12.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 13 від 05.12.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 13 від 05.12.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 05 грудня 2017 року о 14-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. 

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

04.12.2017  Семінар з представниками Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій

Семінар з представниками Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій

1 грудня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар з представниками юридичної служби та особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, які є суб'єктами нормотворення, на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи в місцевій державній адміністрації».

Детальніше...

04.12.2017  Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

1 грудня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Четвертій науково–освітній виставці “Публічне управління XXI”, присвяченій 20-річчю науки “Державне управління” та Дню місцевого самоврядування в Україні, яка була організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Харківським університетським консорціумом.

Сектором з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини були представлені відеоматеріали щодо організації роботи Європейського суду з прав людини та порядку звернення за захистом своїх прав.

Детальніше...

01.12.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

01.12.2017  «Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» малозабезпечених багатодітних сімей та матерів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА»

«Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» малозабезпечених багатодітних сімей та матерів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА»

29 листопада 2017 року проведено правопросвітницькі заходи, спрямовані на реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме лекції на тему: «Не отримуєш аліменти?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі», «Як вирішити спір?», «Що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання?» для членів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА», м. Харків, вул. Дружби Народів,буд.203.

Детальніше...

01.12.2017  Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків вилучено приховані транспортні засоби на суму понад 400 тис.грн.

Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків вилучено приховані транспортні засоби на суму понад 400 тис.грн.

20 листопада 2017 року Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Київським ВП ГУ НП у Харківській області, ДП «СЕТАМ» завдяки всебічній підтримці Харківської місцевої прокуратури № 2, виявлено та вилучено десять транспортних засобів, які підлягали конфіскації за рішеннями судів та приховувалися на території закритої стоянки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта