Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 18.10.2017  Проведено он-лайн-семінар

Проведено он-лайн-семінар

18 жовтня 2017 року проведено он-лайн-семінар з завідувачем сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку і торгівлі Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

18.10.2017  Правоосвітній захід для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

Правоосвітній захід для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

13 жовтня 2017 року начальником Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Купріяновою А.О. проведено лекцію курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...

17.10.2017  Дитячі мрії про майбутню роботу в юстиції здійснюються

Дитячі мрії про майбутню роботу в юстиції здійснюються

14 жовтня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у дитячому профорієнтаційному заході «Місто Професій».

Основною метою організації в Україні «Міста професій» є надання можливості дітлахам зрозуміти суть та значення професій, представлених на заході, відчути себе працівниками з використанням справжньої професійної атрибутики.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Пісочин Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Березівка Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Манченки Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Шарівка Валківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Рогань Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Рогань Харківського району Харківської області

17 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця  Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт Рогань Харківського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Печеніги Печенізького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Печеніги Печенізького району Харківської області

17 жовтня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до смт Печеніги Печенізького району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області

17 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до міста Чугуїв Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до міста Чугуїв Чугуївського району Харківської області

17 жовтня 2017 року відбулось консультування представників агропромислового комплексу працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області

13 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області

13 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта