Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   23.03.2017  Нагадуємо, що 31 березня 2017 року спливає строк впровадження використання державними реєстраторами та нотаріусами лише захищених носіїв особистих ключів!

Нагадуємо, що 31 березня 2017 року спливає строк впровадження використання державними реєстраторами та нотаріусами лише захищених носіїв особистих ключів!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року передбачено захист даних, що містяться у державних реєстрах нерухомості та бізнесу на найвищому технологічному рівні.

Детальніше...

  Круглий стіл на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження»

Круглий стіл на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження»

21 березня 2017 року спеціалістом Київського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванюк Л.В. спільно з начальником служби у справах дітей Київського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Матвіїв В.В. та співробітниками служби проведено круглий стіл на тему: « Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження».

Детальніше...

22.03.2017  Правова допомога іноземним громадянам, які постійно проживають на території України

Правова допомога іноземним громадянам, які постійно проживають на території України

21 березня 2017 року спеціалістом Куп’янського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І.М. надано правову допомогу іноземним громадянам, які постійно проживають на території України, а саме: проведено державну реєстрації народження дітей, батьками яких є громадяни Соціалістичної Республіки В’єтнам, роз’яснено порядок реєстрації місця проживання новонародженої дитини та видано витяги з Державного реєстру актів цивільного стану про державну реєстрацію народження відповідно до статті 133 Сімейного кодексу України для вирішення питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

Детальніше...

22.03.2017  Круглий стіл на тему: «Сучасна молодь в Україні»

Круглий стіл на тему: «Сучасна молодь в Україні»

15 березня 2017 року начальник Лозівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Заварза С.А. прийняла участь у засіданні круглого столу за участю представників Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області, Лозівського центру молоді, комунального закладу охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області на тему: «Сучасна молодь в Україні».

Детальніше...

22.03.2017  Лекція для працівників Управління пенсійного фонду України Червонозаводського району міста Харкова

Лекція для працівників Управління пенсійного фонду України Червонозаводського району міста Харкова

16 березня 2017 року головним спеціалістом Червонозаводського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожаровою А.В. було прочитано лекцію для працівників Управління пенсійного фонду України Червонозаводського району міста Харкова на тему: “Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану”.

Детальніше...

21.03.2017  Правоосвітній захід в Художньо-меморіальному музеї І.Ю. Рєпіна

Правоосвітній захід в Художньо-меморіальному музеї І.Ю. Рєпіна

17 березня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна в м. Чугуєві здійснено правоосвітній захід.

Детальніше...

21.03.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21 березня 2017 року № 23.

20.03.2017  Розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері державної реєстрації!

Розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері державної реєстрації!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року № 1666 розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері реєстрації, при наявності грубих порушень законодавства у сфері державної реєстрації у Міністерства юстиції України з'явилась можливість робити подання про анулювання свідоцтва нотаріуса.

Детальніше...

20.03.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Інформація  за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

17 березня 2017 року о 15 год. 30 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

17.03.2017  «Круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку»

«Круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку»

17 березня 2017 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. спільно з працівниками служби у справах неповнолітніх Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області, проведено «круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку».

Детальніше...

17.03.2017  Семінар для керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Семінар для керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

17 березня 2017 відбувся вебінар за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації. У семінарі в якості доповідача прийняла участь провідний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Щогла Діана Ігорівна.

Детальніше...

16.03.2017  Нарада-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області

Нарада-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області

15 березня 2017 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участі начальника архівного відділу Зміївської районної державної адміністрації Харківської області Рибак Л.П. проведено розширену нараду-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області. На нараді-семінарі було розглянуто наступні питання:

Детальніше...

16.03.2017  Проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках

Проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках

15 березня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з представниками проекту «Аграрні розписки в Україні» (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією у партнерстві із Швейцарською Конфедерацією) Сергієм Рабенко та Ігорем Кравцовим проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта