Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 15.08.2017  Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

На виконання Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області 16.08.2017 року о 10.00 годині відбудеться зустріч з представниками агропромислового комплексу регіону в селі Чернігівське Лозівського району Харківської області та селі Мартове Печенізьського району Харківської області в приміщеннях сільських рад відповідно.

Під час зустрічі планується обговорити проблемні питання захисту права власності та заходів протидії рейдерським захопленням земель.

15.08.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

01.08.2017 набрав чинності Наказ Міністерства юстиції України від 20.07.2017 № 2314/5 «Про внесення зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень» («Офіційний вісник України» від 01.08.2017 № 60).

Відповідно до вказаного Наказу, в абзаці шостому пункту 4 розділу І Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02 квітня 2012 року № 512/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2012 року за № 489/20802 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29 вересня 2016 року № 2832/5), слова "від шести" замінено словами "від десяти".

15.08.2017  Засідання щодо роботи антирейдерських мобільних груп

Засідання щодо роботи антирейдерських мобільних груп

14 серпня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. проведено засідання з працівниками відділів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківської області щодо роботи в регіоні антирейдерських мобільних груп, створених боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

Детальніше...

14.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Феськи Золочівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Феськи Золочівського району Харківської області

14 серпня 2017 року відбулось консультування представників агропромислового комплексу працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів було надано відповіді на актуальні питання щодо застосування земельного законодавства та обговорено проблемні питання захисту права власності та заходи протидії рейдерським захопленням земель.

Детальніше...

14.08.2017  Виїз мобільної точки доступу до села Сінне Богодухівського району Харківської області

Виїз мобільної точки доступу до села Сінне Богодухівського району Харківської області

14 серпня 2017 року на виконання доручення Міністра Юстиції України від 09.08.2017 № 102/1/4817 та в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів в приміщенні Сіннянського сільського клубу (Адреса: село Сінне, Богодухівського району, Харківської області) відбулась зустріч фахівців Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції в Харківської області з землевласниками та землекористувачами району.

Детальніше...

14.08.2017  Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області

Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області

На території Харківської області послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців надають 57 суб’єкт державної реєстрації, серед них 27 районних державних адміністрацій, 10 міських рад, 7 селищних рад, 5 сільських рад та 8 акредитованих суб’єкта.

11.08.2017  У містах Дніпро та Харків запрацювали центри ювенальної пробації, які працюватимуть над реінтеграцією дітей у конфлікті з законом

У містах Дніпро та Харків запрацювали центри ювенальної пробації, які працюватимуть над реінтеграцією дітей у конфлікті з законом

Вітаючи гостей з урочистою подією, заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов зауважив: «Головною метою роботи Центру пробації є надання можливості для підлітків, які вступили в конфлікт із законом, розпочати свій нормальний життєвий шлях та стати повноцінним членом суспільства».

Зі свого боку Світлана Епіфанцева, виконуючий обов’язки міського голови міста Дніпро, відзначила важливість та актуальність відкриття Центру ювенальної пробації, подякувала за підтримку Проектному офісу Агрітім Канада в Україні та висловила сподівання, що комплексна робота фахівців Центру допоможе підліткам уникнути конфлікту з законом у майбутньому.

Детальніше...

11.08.2017  Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

На виконання Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області 14.08.2017 року о 10.00 годині відбудеться зустріч з представниками агропромислового комплексу регіону в селі Сінне Богодухівського району Харківської області та селі Феськи Золочівського району Харківської області у приміщенні Сіннянської сільської ради та Феськівської сільської ради відповідно. Під час зустрічі планується обговорити проблемні питання захисту права власності та заходів протидії рейдерським захопленням земель.

Детальніше...

11.08.2017  Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

07 серпня 2017 р. та 09 серпня 2017 р. відбулись навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів на тему: «Державна реєстрація припинення громадського формування». В ході навчання також розглянуті проблемні питання, що виникають під час прийняття та видачі документів для державної реєстрації припинення громадських формувань, обговорені типові недоліки, що є підставою для зупинення розгляду документів або відмови та визначені спільні шляхи їх вирішення.

Детальніше...

10.08.2017  Семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району

Семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району

10 серпня 2017 року проведено семінар для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району за адресою: м. Зміїв, майдан Соборний, 1, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Юдіна О.М., головні спеціалісти відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицька Н.М. та Свечкар А.М., суб’єкти державної реєстрації Зміївського району.

Під час семінару розглянуто наступні питання:

Детальніше...

10.08.2017  Семінарське заняття з державними виконавцями

Семінарське заняття з державними виконавцями

09 серпня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань:

Детальніше...

09.08.2017  Уряд підтримав ініціативу мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

Уряд підтримав ініціативу мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

«Щороку ми бачимо одну й ту саму картину. Українські аграрії стають жертвами спроб захоплення врожаю й землі з боку нечистих на руку ділків. Аби протистояти цьому ганебному явищу Уряд прийняв рішення, яким доручив головам облдержадміністрацій спільно з територіальними підрозділами Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру та аграрними асоціаціями створити на місцях оперативні штаби для захисту аграріїв від рейдерів», - зазначив Міністр юстиції.

Детальніше...

09.08.2017  Міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни

Міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни

2-3 серпня 2017 року на Дніпропетровщині відбувся міжрегіональний форум для працівників органів державної виконавчої служби з усіх регіонів країни. У заході взяв участь і в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта