Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


24.04.2017  Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

21.04.2017 на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій. 

Детальніше...

24.04.2017  З метою зебезпечення виконання завдань, пов’язаних із реалізацією Закону України «Про санкції» Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє

 З метою зебезпечення виконання завдань, пов’язаних із реалізацією Закону України «Про санкції» Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон про реєстрацію) та нормативно-правовими актами, прйнятими відповідно до цього Закону.

Детальніше...

21.04.2017  “Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

“Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

21 квітня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено “Круглий стіл” зі співробітниками  Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

В ході заходу були висвітлені наступні тематики:

1) “Актуальні питання у сфері державної реєстрації для осіб, тимчасово переміщених з окупованих територій АТО” (заступник начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіна Олена Миколаївна);

Детальніше...

21.04.2017  Екскурсія в Харківському міському центрі зайнятості

Екскурсія в Харківському міському центрі зайнятості

20.04.2017 для спеціалістів відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 137-А, м. Харків,  було проведено екскурсію. Фахівці центру ознайомили з послугами які надає центр, а саме з питань безкоштовного навчання в різних напрямах професій, щодо зайнятості та працевлаштування. 

Детальніше...

21.04.2017  Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

21 квітня 2017 року головним спеціалістом відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. та провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен» було надано представникам ромської спільноти безоплатну первинну правову допомогу.

Детальніше...

21.04.2017  До уваги державних реєстраторів! Деякі питання застосування Закону України «Про санкції»

До уваги державних реєстраторів! Деякі питання застосування Закону України «Про санкції»

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (Далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за №200/28330 (зі змінами) (далі Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України ( положення абзацу другого пункту 12 розділу ll Порядку).

Детальніше...

21.04.2017  Результати роботи мін’юсту у 1 кварталі 2017 року

Результати роботи мін’юсту у 1 кварталі 2017 року

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках прес-конференції поінформував громадськість про досягнення Мін’юсту в І кварталі 2017 року та поділився планами на найближчі місяці. «Ми запровадили систему індикаторів, які дають нам змогу побачити, що зроблено протягом кожного місяця. Це дає можливість оцінити роботу міністерства, зробити висновки і кроки, які зроблять діяльність Мін’юсту ще ефективнішою», - сказав очільник Мін’юсту.

Детальніше...

20.04.2017  Круглий стіл на тему: «Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя»

Круглий стіл на тему: «Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя»

19 квітня 2017 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. прийнято участь в засіданні «Круглого столу", який було проведено на базі відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області на тему: "Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя".

Детальніше...

20.04.2017  До уваги представників громадських формувань!

До уваги представників громадських формувань!

25 квітня 2017 року о 10:00 годині спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області буде проведено навчальний семінар для представників громадських формувань на тему: «Приведення установчих документів у відповідність із нормами Податкового кодексу України».

Детальніше...

19.04.2017  Лекція на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року”

Лекція на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року”

19.04.2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено лекцію на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року” для вчителів Роганського аграрного ліцею Харківської районної ради Харківського області.

Детальніше...

19.04.2017  Оголошено конкурс!

<strong>УВАГА! КОНКУРС! </strong>

Наказом ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 13.04.2017 № 614/к оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Кінцевий строк прийняття документів - 28.04.2017

19.04.2017  Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

14.04.2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Котляр О.Ю. було проведено прийом громадян в Вовчанському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.04.2017  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з 18 квітня по 3 червня 2017 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»


 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта