Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 18.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 18 серпня 2017 року № 65.

18.08.2017  Лекція на базі Лозівського краєзнавчого музею

Лекція на базі Лозівського краєзнавчого музею

16 серпня 2017 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з спеціалістами міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Лозівського краєзнавчого музею було проведено лекцію, під час якої було висвітлено наступні тематики: «Доступ до безоплатної первинної правової допомоги. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги», «Переваги використання у роботі офіційних видань Міністерства юстиції України».

Детальніше...

18.08.2017  До уваги суб’єктів державної реєстрації, приватних та державних виконавців, органів місцевого самоврядування, державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів!

До уваги суб’єктів державної реєстрації, приватних та державних виконавців, органів місцевого самоврядування, державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів!

Міністерство юстиції України у своєму листі від 15.08.2017 № 31322/Ж-1548/19 доводить до відома суб’єктів державної реєстрації, приватних та державних виконавців, органів місцевого самоврядування, державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів інформацію щодо державної реєстрації фейкових територіальних громад як юридичних осіб, у тому числі юридичних осіб публічного права.

Детальніше...

17.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Вище Солоне Борівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Вище Солоне Борівського району Харківської області

17 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Вище Солоне Борівського району Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцем Борівського бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як членами мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

17.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Тавольжанське Дворічанського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Тавольжанське Дворічанського району Харківської області

17 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Дворічанського бюро правової допомоги «Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Тавольжанське Дворічанського району Харківської області.

Детальніше...

17.08.2017  Засідання Оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю

Засідання Оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе взяв учать у засіданні Оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю в Харківській області, в ході якого обговорились проблемні питання захисту права власності та шляхи їх вирішення, захист права власності шляхом реалізації положень антирейдерського законодавства, актуальні питання діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

17.08.2017  Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе провів консультування громадян

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе провів консультування громадян

Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе провів консультування громадян на базі Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги., що ще раз дозволило підтвердити в дії слоган Міністерства юстиції України «ЮСТИЦІЯ - ВІДКРИТА ДО ЛЮДЕЙ» та надало змогу пересічним громадянам поспілкуватися та отримати правову допомогу від одного з посадовців Міністерства юстиції України, якими безпосередньо було започатковано створення системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та впровадження її як на території всієї України в цілому, так і на території Харківської області.

Детальніше...

17.08.2017  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого прийняв у своїх стінах заступника Міністра юстиції України Гію Гецадзе

Національний університет «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого» прийняв у своїх стінах заступника Міністра юстиції України Гію Гецадзе

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе завітав до Національного університету «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого», в ході візиту Гія Гецадзе ознайомився з організацією підготовки юридичних кадрів для роботи в системі органів юстиції та поінформував присутніх про перспективи та можливості реалізації набутих знань у новому форматі Міністерства юстиції України стосовно добору кадрів.

Детальніше...

17.08.2017  Зустріч за ранковою кавою з заступником Міністра юстиції Гія Гецадзе

Зустріч за ранковою кавою з заступником Міністра юстиції Гія Гецадзе

17 серпня 2017 року до Харкова з робочим візитом завітав заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе.

Свій робочий візит Гія Гецадзе розпочав з зустрічі з журналістами за ранковою кавою, під час якої розповів про результати діяльності Міністерства юстиції України, у тому числі функціонування пілотних проектів на території України та Харківської області, запуск загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та реалізацію його на Харківщині.

Детальніше...

16.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Мартове Печенізького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Мартове  Печенізького району Харківської області

16 серпня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Мартове Печенізького району Харківської області.

Детальніше...

16.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Чернігівське Лозівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Чернігівське  Лозівського району Харківської області

16 серпня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках роботи мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

16.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

18 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Зідьки Зміївського району Харківської області та села Новоолексіївка Сахновщинського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

15.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Тавольжанське Дворічанського району Харківської області та села Вище Солоне Борівського району Харківської області на території відповідних сільських рад.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта