Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   24.03.2017  Консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

24 березня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. проведено консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

24.03.2017  Близнюківським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено навчання-семінар

Близнюківським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено навчання-семінар

22 березня 2017 року начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. було організовано спільне навчання-семінар з відділом ведення Державного реєстру виборців аппарату Близнюківської районної державної адміністрації, Близнюківською державною нотаріальною конторою, Близнюківським районним військовим комісаріатом для посадових осіб виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області.

Детальніше...

24.03.2017  Лекція для працівників Лозівського міськрайонного суду Харківської області

Лекція для працівників Лозівського міськрайонного суду Харківської області

21 березня 2017 року, головним спеціалістом Лозівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожедуб О.В. проведено лекцію у Лозівському міськрайонному суді Харківської області на тему: “Пілотний проект “Шлюб за добу”, “Реєстрація народження у пологовому будинку”.

Детальніше...

24.03.2017  Виїзний прийом на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Виїзний прийом на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

21 березня 2017 року спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. було здійснено виїзний прийом на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини у одинокій матері та реформи законодавчої бази системи державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

23.03.2017  Проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

23 березня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом Заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань ативізації роботи щодо передачі арештованого майна на реалізацію до ДП «СЕТАМ», щодо підведення підсумків роботи за 2 місяці 2017 року, щодо додержання виконавської дисципліни, щодо розгляду звернень громадян, щодо стану судової роботи, щодо запобігання корупції в органах ДВС, зміни в законодавстві.

Детальніше...

23.03.2017  Видача свідоцтва про народження та подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

На меті проекту стоїть спрощення порядку отримання адміністративних послуг населенням. Реалізація проекту полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про її народження безпосередньо в пологому будинку без переміщення до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Зараз 474 пологових будинки по всій країні надають таку послугу, з яких 24 в Харкові та Харківській області. Відтепер, на території Харкова батьки можуть не тільки отримати свідоцтво про народження, а і подати документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому. Цей проект поки що пілотний, але незабаром буде всеукраїнським.

23.03.2017  Щодо проведення круглого столу з арбітражними керуючими

Щодо проведення круглого столу з арбітражними керуючими

20 квітня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, проспект Соборний, 164,
3-й поверх, зал № 300, відбудеться семінар для арбітражних керуючих на тему: «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих».

Детальніше...

23.03.2017  «Шлюб за добу»

«Шлюб за добу»

Новий сервіс – «Шлюб за добу» покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Детальніше...

23.03.2017  Як звернутись зі скаргою на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора та суб’єкта державної реєстрації

До Головного територіального управління юстиції у Харківській області можуть бути подані скарги:

Детальніше...

23.03.2017  Консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З метою активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 24 березня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. з 11:00 до 12:30 буде проведено консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5.

23.03.2017  Взято участь у нараді з керівниками відділів освіти районних державних адміністрацій Харківської області

Взято участь у нараді з керівниками відділів освіти районних державних адміністрацій  Харківської області

Відділом реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області 22 березня 2017 року взято участь у нараді з керівниками відділів освіти районних державних адміністрацій, яка проводилась Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. На нараді було висвітлено питання реформування органів юстиції та розглянуто стан додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів органами управління освітою районних державних адміністрацій Харківської області.

23.03.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

11.03.2017 набув чинності Закон України від 09.02.2017 № 1847 “Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України” (“Офіційний вісник України” від 21.03.2017 № 23). Відповідно до Закону терміни “народні засідателі”, який вжито у тексті Кодексу, замінено терміном “присяжні”. Розділом ІІ Закону передбачено, що якщо до набрання чинності цим Законом судовий розгляд справи за участю народних засідателів розпочато, але не закінчено, після набрання чинності цим Законом особи, які брали участь як народні засідателі, вважаються присяжними. До приведення підзаконних актів у відповідність із цим Законом щодо присяжних у цивільному судочинстві застосовуються ті самі правила, що діяли щодо народних засідателів.

Детальніше...

23.03.2017  Семінар з представниками Харківської районної державної адміністрації

Семінар з представниками Харківської районної державної адміністрації

 22 березня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар з представниками Харківської районної державної адміністрації на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів».

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта