Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


03.05.2017  Виступ на радіо щодо державних гарантій для незахищених верств населення

Виступ на радіо щодо державних гарантій для незахищених верств населення

03 травня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії ПАТ “Національна суспільна телекомпанія України” “Харківська регіональна дирекція” на тему: “Державні гарантії для незахищених верств населення: соціальні виплати, безоплатна правова допомога”.

Детальніше...

03.05.2017  Прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги

Прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 28.04.2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко Іриною Сергіївною проведено прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги.

Детальніше...

03.05.2017  Навчальний семінар для бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб

Навчальний семінар для бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб

28.04.2017 на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар для працівників бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій.

Детальніше...

03.05.2017  Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий. Для проведення обліку безхазяйного нерухомого майна орган місцевого самоврядування подає суб’єкту державної реєстрації прав заяву про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, форму та вимоги до заповнення якої встановлює Міністерство юстиції України.

Детальніше...

03.05.2017  Оголошено конкурс!

<strong>Оголошено конкурс! </strong>

Наказом ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 27.04.2017 № 721/к оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Кінцевий строк прийняття документів - 12.05.2017

03.05.2017  У Нововодолазькому бюро правової допомоги було проведено прийом громадян

У Нововодолазькому бюро правової допомоги  було проведено прийом громадян

28.04.2017 у Нововодолазькому бюро правової допомоги провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Губренко Аліною Василівною було проведено прийом громадян.

В межах проведеного прийому спеціалістом було надано консультації щодо особливостей державної реєстрації нової редакції установчих документів на виконання вимог Податкового кодексу України.

Детальніше...

03.05.2017  Було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги

Було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Щоглою Діаною Ігорівною 28.04.2017 було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги.

В межах проведення сумісного консультування заявникам були надані ґрунтовні роз’яснення з питань приведення у відповідність статутних документів організацій у відповідність до норм податкового законодавства, порядку внесення змін до документів громадських формувань.

Детальніше...

03.05.2017  Порядок оформлення протоколів про адміністративні порушення у сфері державної реєстрації

Порядок оформлення протоколів про адміністративні порушення у сфері державної реєстрації

Важливою складовою в удосконаленні процедури оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів стало затвердження наказом Міністерства юстиції України №2473/5 від 12.08.16 р. Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

28.04.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження голови Зміївської районної державної адміністрації Харківської області від 29 березня 2017 року № 92 “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2015 № 4”, зареєстроване у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 27 квітня 2017 року за № 21/1571;

Детальніше...

28.04.2017  Участь у засіданні дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI століття: традиції та іновації”

Участь у засіданні дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI  століття: традиції та іновації”

27 квітня 2017 року в рамках засідання дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI століття: традиції та іновації”, яке відбулось у Харкiвському регiональному iнституті державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменко С.Л. висвітлив питання: повноваження органів юстиції на місцевому рівні; основні засади самодостатньої територіальної громади.

28.04.2017  Консультування громадян в Барвінковському бюро правової допомоги

 консультування громадян в Барвінковському бюро правової допомоги

27 квітня 2017 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович прийняв участь у консультуванні громадян в Барвінковському бюро правової допомоги.

Детальніше...

28.04.2017  Участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне управління XXI ст.: традиції та інновації”

Участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне управління  XXI ст.: традиції та інновації”

27 квітня 2017 року працівники сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне  управління XXI ст.: традиції та інновації”, який проходив на базі Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління  при Президентові України

Детальніше...

28.04.2017  Консультування громадян в Зміївському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Зміївському бюро правової допомоги

26 квітня 2017 року начальник Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рибак Г.О. разом з начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правих актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновським С.С. прийняла участь у консультуванні громадян в Зміївському бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта