Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 21.08.2017  «Круглий стіл» з питання обговорення запобігання рейдерському захопленню землі в регіоні.

«Круглий стіл» з питання обговорення запобігання рейдерському захопленню землі в регіоні.

21 серпня 2017 року на базі Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області було проведено «Круглий стіл» з представниками структурних підрозділів Дергачівської районної адміністрації, відділу Держгеокадастру у Дергачівському районі за участю голови Дергачівської районної адміністрації Жидкова К.С., начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіна О.В., заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорової Т.П., завідувача Дергачівської держнотконтори Харківської області Якименко О.І., начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мозгового Ю.В. та начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бурлуцької Т.О.

Детальніше...

21.08.2017  Підготовка Регіонального ЦНАПУ до відкриття

Підготовка Регіонального ЦНАПУ до відкриття

21 серпня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В. відвідав Регіональний ЦНАП, де буде здійснюватись прийом громадян Московським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

21.08.2017  Перевірка офісу приватного виконавця

Перевірка офісу приватного виконавця

21 серпня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України та розділу І Положення про офіс приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 3238/5, працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі начальника відділу аналітики та статистики Огурцової Л.О. та провідного спеціалісту відділу аналітики та статистики Намєткіна О.В. було проведено перевірку офісу приватного виконавця виконавчого округу Полтавської області Гречина Н.В., на відповідність вимогам статті 26 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VІІІ та розділу ІІ Положення.

Детальніше...

21.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Вербівка Балаклійського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Вербівка Балаклійського району Харківської області

21 серпня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Вербівка Балаклійського району Харківської області.

Детальніше...

22.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Студенок Ізюмського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Студенок Ізюмського району Харківської області

В рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області 21 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки до села Студенок Ізюмського району Харківської області.

Детальніше...

21.08.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 9 від 22.08.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 9 від 21.08.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 22 серпня 2017 року о 17-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

21.08.2017  “Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

“Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

21 серпня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та Кожуріною В.М. проведено “Круглий стіл” зі співробітниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка на тему: “День незалежності в новітній історії України”.

Детальніше...

21.08.2017  Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

В рамках Тижня права з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України 21 серпня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної Суспільної Телерадіокомпанії України “Харківська регіональна дирекція” на тему: “День Державного Прапора в історії України”.

Детальніше...

19.08.2017  Виїзд мобільної точки доступу до села івано-шийчине богодухівського району харківської області

Виїзд мобільної точки доступу до села івано-шийчине богодухівського району харківської області

19 серпня 2017 року на виконання доручення Міністра Юстиції України від 09.08.2017 № 102/1/4817 та в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів в приміщенні Івано-Шийчинської сільської ради відбулась зустріч фахівців Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції в Харківської області з землевласниками та землекористувачами району.

Детальніше...

19.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

21 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Студенок Ізюмського району Харківської області та села Вербівка Балаклійського районунц Харківської області на території відповідних сільських рад.

19.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Новоолександрівка Сахновщинського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Новоолександрівка  Сахновщинського району Харківської області

18 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Новоолександрівка Сахновщинського району Харківської області.

Детальніше...

19.08.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Зідьки Зміївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Зідьки  Зміївського району Харківської області

18 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців Зміївського бюро правої допомоги Першиго Харківського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Зідьки Зміївського району Харківської області .

Детальніше...

18.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Івано-Шийчине Богодухівського району Харківської області на території відповідної сільської ради.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта