16.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

15.03.2018 головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проінформовано громадянку про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для того, щоб вона могла активно користуватися та вміла захисщати свої права.

Детальніше...

16.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для курсантів Національної академії Національної гвардії України

«Я МАЮ ПРАВО!» для курсантів Національної академії Національної гвардії України

15.03.2018 працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали Національну академію Національної гвардії України. Так, в.о. начальника відділу  систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Трофименко Дар'я Сергіївна, головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анна Володимирівна,  головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Юрій Юрійович Кривошеєв,  презентували всеукраїнський правоосвітницьки проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО", в межах якого було розглянуто питання надання безоплатної правової допомоги, актуальні проблеми реалізації антикорупційної політики в Україні та попередження вчинення корупційних правопорушень в закладах освіти та приділено увагу процедурним аспектам державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Детальніше...

16.03.2018  Виступ на радіо до дня українського добровольця

Виступ на радіо до дня українського добровольця

14  березня 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі «Радіо Слобожанщини» на тему: «День українського добровольця – визначна дата в новітній історії України».

Детальніше...

16.03.2018  Інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С.  на базі Ленінського районного суду м. Харкова, проведено інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

16.03.2018  Проведено онлайн – семінар з суб’єктами державної реєстрації Зміївського району

Проведено онлайн – семінар з суб’єктами державної реєстрації Зміївського району

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А. проведено онлайн – семінар через мережу скайп для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району Харківської області - Актуальні питання у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

16.03.2018  Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

На базі ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 15.03.2018 проведено Всеукраїнський семінар-навчання для представників юридичної спільноти, зокрема, для Правової служби, Профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше...

16.03.2018  Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

15 березня 2018 року в.о. начальника Сахновщинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Нестеренко О.П. проведено інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал). 

Детальніше...

16.03.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України.

Детальніше...

16.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Сахновщинського РЦЗ

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Сахновщинського РЦЗ

15 березня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу   з працівникам Сахновщинського РЦЗ, яким роз’яснено основні права громадян і механізми їх захисту.

Детальніше...

15.03.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

14.03.2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Владиславом Луговим була взята участь в проведенні робочої зустрічі з директором Рокитненського НВК щодо доведення актуальної соціально значимої інформації до громадян (в т.ч. батьків)  на теми:

1. «Що робити, якщо один з батьків не платить аліменти добровільно?»;

2. «Захист права на виконання судового рішення».

Детальніше...

15.03.2018  Семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

Семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

Тетяна Єгорова та Ірина Левченко взяли участь у семінарі для державних  та приватних нотаріусів м. Харкова та області в ході якого, з присутніми були обговорені проблемні питання проведення фінансового моніторингу нотаріусами під час посвідчення правочинів та алгоритм дій нотаріуса при державній реєстрації прав на нерухоме майно за спадкодавцем.

Детальніше...

15.03.2018  Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

14 березня 2018 року начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Шевченківський відділ) Стеганцовою І.М. проведено консультування громадян з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - ДРАЦС).

Детальніше...

15.03.2018  Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

13 березня 2018 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., Кузьменко С.Л. на базі Первомайської районної державної адміністрації Харківської області було проведено навчальний семінар для представників юридичних служб районних державних адміністрацій та органів виконавчої влади.

Детальніше...

15.03.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Первомайському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Первомайському районі Харківської області

13 березня 2018 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги працівником управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменко Сергієм Леонідовичем спільно з представником Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Строкулею Галиною Олексіївною було здійснено виїзд до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайського району.

Детальніше...

15.03.2018  Онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області

Онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області

15 березня 2018 року проведено онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта