Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 28.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Парасковія Кегичівського

Виїзд мобільної точки до села Парасковія Кегичівського

В рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області 28 серпня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки до села Парасковія Кегичівського району Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцем Кегичівського бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надано консультації представникам агропромислового комплексу з питань роз’яснення норм чинного законодавства.

Детальніше...

28.08.2017  Добрі справи

Добрі справи

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області багато років поспіль надається благодійна допомога вихованцям дитячих будинків м. Харкова та Харківської області.

З нагоди святкування 1 вересня, працівниками управління було надано таку допомогу вихованцям дитячого містечка «Отрадне», що охоплює п'ять дитячих будинків сімейного типу - окремих сімей, що забезпечують сімейним вихованням дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. В дитячому містечку виховується 52 дитини.

Детальніше...

28.08.2017  До уваги землевласників та землекористувачів

До уваги землевласників та землекористувачів

До уваги землевласників та землекористувачів

Якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи зібраного урожаю, звертайтеся за контактними телефонами оперативного штабу, створеного в Харківській області обласною державною адміністрацією, для мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів:

(057)705-01-59 та +380663391058

Детальніше...

23.08.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Козача Лопань Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Козача Лопань Дергачівського району Харківської області
В рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області 23 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки до смт. Козача Лопань Дергачівського району Харківської області.
Детальніше...

23.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Лісна Стінка Куп’янського

Виїзд мобільної точки до села Лісна Стінка Куп’янського

23 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Лісна Стінка Куп’янського району Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцем Куп’янського бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як членами мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

23.08.2017  Святкування Дня Державного Прапора України

Святкування Дня Державного Прапора України

23 серпня 2017 року начальник Головного територіально управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В., перший заступник Головного територіально управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. разом з колективом управління провели флеш-моб до Дня Державного Прапора України в ході якого жителів Харківщини поінформували про старт загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

23.08.2017  «Круглий стіл» з представниками громадської організації «Спілка ветеранів АТО»

«Круглий стіл» з представниками громадської організації «Спілка ветеранів АТО»

23 серпня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області пройшла зустріч з представниками громадської організації «Спілка ветеранів АТО» на якій були присутні: перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В., заступник начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Клемпарська В.М., провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріна В.М., голова ради Сапелкін М.С.,його заступник Корсунов Ю.М. та інші члени громади.

Детальніше...

23.08.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

 

- розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області від 04 серпня 2017 року № 149 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 21 серпня 2017 року за № 44/1594;

Детальніше...

22.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

29 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Приколотне Великобурлуцького району Харківської області на території відповідної сільської ради.

22.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

28 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Парасковія Кегичівського району Харківської області та села Павлівка Богодухівського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

22.08.2017  Візит до Котлярівської сільської ради Харківського району Харківської області

Візит до Котлярівської сільської ради Харківського району Харківської області

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області Клемпарською В.М. та Ночовкіною О.В. було проведено правоосвітній захід в Котлярівській сільській раді Харківського району Харківської області.

Під час заходу було повідомлено про впровадження Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". Увагу працівників було зосереджено на чинниках, які перешкоджають захисту прав, та наголошено, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

22.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

23 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Козача Лопань Дергачівського району Харківської області та села Лісна Стінка Куп’янського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

22.08.2017  Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

22 серпня 2017 року в рамках Тижня права з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної Суспільної Телерадіокомпанії України “Харківська регіональна дирекція” на тему: “Двадцять шоста річниця здобуття Україною незалежності”.

В ході виступу було повідомлено про події, які були пов’язані з проголошенням 24 серпня 1991 року Акта незалежності України, та його значення для українського народу.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта