Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   04.04.2017  Консультування громадян у Валківському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Валківському бюро правової допомоги

З метою активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 5 квітня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. з 11:00 до 12:30 буде проведено консультування громадян в у Валківському бюро правової допомоги за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 2.

04.04.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 04 квітня 2017 року № 27.

03.04.2017  До уваги суб'єктів державної реєстрації та державних реєстраторів!

До уваги суб?єктів державної реєстрації та державних реєстраторів!

Міністерство юстиції повідомляє про внесення зміни до наказу Міністерства юстиції України від 31 жовтня 2016 року № 3086/5, якою встановлено термін обов’язкового використання державними реєстраторами прав на нерухоме майно, державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріусами захищених носіїв особистих ключів під час доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, з 28 квітня 2017 року.

Детальніше...

03.04.2017  Механізм контролю діяльності державних реєстраторів та нотаріусів!

Механізм контролю діяльності державних реєстраторів та нотаріусів!

Однією з новел Антирейдерського закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII став новий механізм контролю діяльності державних реєстраторів та нотаріусів.

Детальніше...

03.04.2017  Проведення камеральних перевірок!

Проведення камеральних перевірок!

Антирейдерським законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII розширено контрольні функції Міністерства юстиції України шляхом проведення моніторингу та камеральних перевірок реєстраторів та нотаріусів.

Детальніше...

03.04.2017  Правова година

Правова година

31 березня 2017 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гряник О.А. в Борівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борівської райдержадміністрації проведено правову годину на тему: «Встановлення юридичного факту народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

30.03.2017  Виїзний прийом  у Вовчанському бюро правової допомоги

Виїзний прийом  у Вовчанському бюро правової допомоги

30.03.2017 першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. спільно з начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Шмайловою Л.В. було проведено прийом громадян у Вовчанському бюро правової допомоги. В межах проведення сумісного консультування були надані ґрунтовні роз’яснення з питання порядку оформлення документів для державної реєстрації громадського формування.

30.03.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області з 27.03.2017 по 30.03.2017 було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

30.03.2017  Виїзний прийом в Дергачівському бюро правової допомоги

Виїзний прийом в Дергачівському бюро правової допомоги

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко Іриною Василівною та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Шмайловою Лілією Віталіївною було проведено сумісний прийом громадян в Дергачівському бюро правової допомоги.

Детальніше...

30.03.2017  Зустріч з консультантами Контактного офісу з питань Рома і Сінті ОБСЄ

Зустріч з консультантами Контактного офісу з питань Рома і Сінті ОБСЄ

30 березня 2017 року на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася робоча зустріч з консультантами Контактного офісу з питань Рома і Сінті ОБСЄ. У зустрічі взяли участь представники Контактного офісу з питань Рома і Сінті ОБСЄ Данило Курчік, Володимир Навроцький, головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богданова Є.В. та заступник начальник Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сіренко Н.С.

Детальніше...

30.03.2017  Видача свідоцтва про народження та подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

Видача свідоцтва про народження та подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

На меті проекту стоїть спрощення порядку отримання адміністративних послуг населенням. Реалізація проекту полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про її народження безпосередньо в пологому будинку без переміщення до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

30.03.2017  Прийом громадян на базі Зачепилівського бюро правової допомоги

Прийом громадян на базі Зачепилівського бюро правової допомоги

29 березня 2017 року начальником Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дудка Н.В. спільно з начальником Зачепилівського бюро правової допомоги Кисіль В.О. проведено прийом громадян.

Детальніше...

30.03.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації на тему: «Актуальні питання законодавства у сфері державної реєстрації»

Семінар з суб’єктами державної реєстрації на тему: «Актуальні питання законодавства у сфері державної реєстрації»

30 березня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації на тему: «Актуальні питання законодавства у сфері державної реєстрації».

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта