03.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Індустріальному та Немишлянському районах міста Харків

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Індустріальному та Немишлянському районах міста Харків

В.о. начальника відділу  Звездін .В.В. ознайомив гостей з принципами діяльності органів державної виконавчої служби, Єдиним реєстром боржників, змінами в законодавстві щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, про кваліфікаційні вимоги до державних та приватних виконавців, та роботою Автоматизованої системи виконавчого провадження. Розповів про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву

2 жовтня 2018 року у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію у світ державної виконавчої служби для учнів 7-го класу загальноосвітньої школи №8 міста Чугуєва.
Зустріч пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері. Діти прийняли активну участь у вивченні прав дитини та в конкурсі творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді”.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

2 жовтня 2018 року в Нововодолазькому районному відділі ДВС проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для всіх бажаючих в тому числі для студентів та школярів.

У ході екскурсії висвітлено основні функції і завдання відділу, права та обов’язки державних виконавців та сторін виконавчого провадження, а також, ознайомлено з процедурою відкриття виконавчого провадження.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Харківській юстиції

День відкритих дверей у Харківській юстиції

Харківська юстиція відкрила свої двері для студентів, які дізналися, що таке державна служба та на власні очі побачили як працюють фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області.
День відкритих дверей – це чудова можливість детально ознайомитись з найрізноманітнішою специфікою роботи кожного відділу.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Лозівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Лозівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

02.10.2018 року начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світланою Заварзою, проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для студентів та школярів. Присутніх було ознайомлено з нормативно-правовими актами та комп'ютерними програмами, які використовуються при державній реєстрації актів цивільного стану. Повідомлено про основні функції і завдання відділу, про те, що крім реєстрації актів цивільного стану в відділі ведеться робота по прийому населення з питань видачі повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, поновлення та анулювання записів актів громадянського стану, внесення виправлень або змін до актових записів, витребування документів з території іноземних держав. Було продемонстровано головний скарб будь-якого відділу - це архів.

Детальніше...

03.10.2018  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Провели чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому продовжується робота по скаргам, що знаходяться на розгляді.

Члени штабу ретельно вивчають кожне звернення та у разі порушення прав землевласників та землекористувачів - вживають заходи для їх відновлення. Нагадуємо! Якщо у вас виникли запитання звертайтеся до агроштабу за телефонами: (057) 705-01-59 та (066) 339-10-58.

Детальніше...

02.10.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 02 жовтня 2018 року № 080

01.10.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

За період з 24 вересня 2018 року по 28 вересня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

01.10.2018  Лекція на тему: «Стоп насильство. Стоп булінг»

Лекція на тему: «Стоп насильство. Стоп булінг»

Головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - Відділ) Нестеренко О.П. спільно з начальником відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Харківської області - Клімовою Л.В. на загальношкільних батьківських зборах Лигівського ліцею Сахновщинської районної ради Харківської області  було проведено лекцію на тему «Стоп насильство. Стоп булінг». 

Детальніше...

01.10.2018  Вуличне інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено вуличне інформування з мешканцями міста Первомайський.

Детальніше...

01.10.2018  Комунікативна кампанія в турагенстві COLOR TRAVEL!

Комунікативна кампанія в турагенстві COLOR TRAVEL!

У туристичному агенстві Color Travel працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та Терещенко Л.О. було проведено інформування про новели законодавства щодо виїзду за кордон з дитиною.

Детальніше...

28.09.2018  Я маю право на безпечне дитинство або що таке булінг

Я маю право на безпечне дитинство або що таке булінг

В Українській інженерно-педагогічній академії працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки сімейного психолога Юлії Букіної, практикуючого адвоката Дмитра Семеха було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» правоосвітній захід на тему: «СтопБулінг!».

Детальніше...

28.09.2018  Правопросвітницький захід для співробітників Харківського апеляційного адміністративного суду

Правопросвітницький захід для співробітників Харківського апеляційного адміністративного суду

28 вересня 2018 року заступником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Степанян І.Г. проведено правопросвітницький захід для співробітників Харківського апеляційного адміністративного суду Харківської області під час якого проінформовано про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», та прочитано лекцію на тему:

Детальніше...

28.09.2018  MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

У Харківському ліцеї № 107 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу “Люботинського бюро правової допомоги” представництва Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Йолкіною Л.П. та практикуючим психологом Букіною Ю. в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО! було проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «STOP Булінг».

Детальніше...

28.09.2018  Правовий урок учням 10-11 класів

Правовий урок учням 10-11 класів

Спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Чумаковою Н.К. було проведено правовий урок з учнями 10-11 класах Загально-освітньої школи № 140. Спеціалістом було роз’яснено учням щодо їх прав та зобов’язань, а також що робити якщо вимагають хабар при вступу до Вищого навчального закладу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта