Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


10.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

07.05.2017 набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII, відповідно до якого підвищено розмір одноразової грошової допомоги (“Голос України” від 06.05.2017 № 82).

Детальніше...

10.05.2017  Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і святкування 72-річниці з Дня перемоги у Другій світовій війні

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і святкування 72-річниці з Дня перемоги у Другій світовій війні

Керівництво та співробітники Головного територіального управління юстиції у Харківській області 8 травня взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення. Тут гітлерівці розстріляли тисячі патріотів, підпільників, військовополонених і партизанів, які відмовилися підкоритися ворогові. Також тут проводилися розстріли мирних жителів Харкова, євреїв і червоногвардійців.
У роки Другої світової війни харків'яни в боях з німецькими загарбниками проявили непохитну хоробрість і героїзм, який дивував всіх. Д
есятки тисяч харків'ян були нагороджені медалями та орденами за доблесть, стійкість, мужність у боротьбі з фашистами. Про це нагадує напис на стіні Меморіалу, що в боях за місто смертю хоробрих загинули 186306 воїнів.

Детальніше...

10.05.2017  Ознайомчі засідання в Німеччині з питань медіації у випадках міжнародного викрадення дітей

Ознайомчі засідання в Німеччині з питань медіації у випадках міжнародного викрадення дітей

З 24 по 28 квітня 2017 року делегація Міністерства юстиції України (до складу якої включено Колотілову Н.В., начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області), за запрошенням Німецького фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ-Stiftung) провела в Німецькій академії суддів у Вустрау та в Берліні декілька ознайомчих засідань, на яких були обговорені питання медіації в контексті Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей (Гаагська Конвенція).

Детальніше...

10.05.2017  Прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 05.05.2017 спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чертковою А.І. проведено прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

05.05.2017  Відеоконференція з представниками Пенсійного фонду України у Харківській області, Управлінням праці соціального захисту населення у Харківській області та представниками Державної казначейської служби України у Харківській області

Відеоконференція  з представниками Пенсійного фонду України у Харківській області, Управлінням праці соціального захисту населення у Харківській області та представниками Державної казначейської служби України у Харківській області

04 травня 2017 року заступник начальника Управління - начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Амельченко В.П., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцова Л.О. та заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. взяли участь у відео - конференції з представниками

Детальніше...

04.05.2017  Прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

4 травня 2017 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Марченко Д.І. проведено прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

04.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

01.05.2017 набрав чинності пункт 5 частини першої статті 25 Закону України “Про державну службу” від 10.12.2015 № 889-VIII, відповідно до якого особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повинна подати до конкурсної комісії посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Детальніше...

04.05.2017  До відома судів м. Харкова та Харківської області

До відома судів м. Харкова та Харківської області

За повідомленням Міністерства юстиції Литовської Республіки з 2016 року у Литві змінився порядок вручення документів на підставі Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних та комерційних справах, 1965 року.

Детальніше...

04.05.2017  «Шлюб за добу»

04.05.2017  Прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги

Прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Літвінчук Ірина Ігорівна 03.05.2017 року було проведено прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги.

Детальніше...

04.05.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

04.05.2017  Круглий стіл на тему: «Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації»

Круглий стіл на тему: «Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації»

28 квітня 2017 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов круглий стіл на тему:«Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації».

У заході взяли участь ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій В.Я., Уповноважений Верховної ради України з прав людини Лутковська В.В., заступник голови Вищого адміністративного суду України Смокович М.І.

Детальніше...

03.05.2017  Шлюб за добу тепер і в місті Чугуєві Харківської області

Шлюб за добу тепер і в місті Чугуєві Харківської області

28 квітня 2017 року в місті Чугуєві Харківської області було запроваджено пілотний проект Міністерства юстиції України щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Першими цим сервісом скористалося подружжя військовослужбовців - бойовий офіцер Костянтин та медпрацівник Катерина. Костянтин, який зустрів свою кохану на передовій, інакше, як янголом-охоронцем, свою Катерину не кличе.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта