29.05.2018  Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

25 травня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

29.05.2018  Консультація з питання державної реєстрації шлюбу

Консультація  з питання державної реєстрації шлюбу
25 травня 2018 року до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) звернулася громадянка з питання державної реєстрації шлюбу.
Детальніше...

25.05.2018  Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...

25.05.2018  Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Сьогодні працівники Харківської юстиції провели вуличне інформування мешканців міста про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час спілкування, увага громадян зверталася на чинники, які перешкоджають захисту прав та свобод людини, обговорювалися механізми реалізації своїх прав, зміни до законодавства.

Дуже жваво обговорювались питання запобігання та протидії домашньому насильству та порядку стягнення заборгованості по аліментам.

Детальніше...

25.05.2018  Тематичний семінар

Тематичний семінар

Тетяна Єгорова разом із Директором департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталієм Гайдуком взяли участь у другому дні семінару, який проходить з державними реєстраторами, державними і приватними нотаріусами та акредитованими суб'єктами Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей.

Детальніше...

25.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

22 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 18.04.2018 № 735 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.07.2005 № 360», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за № 502/31954 (далі – Наказ) (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 22.05.2018 № 39).

Детальніше...

25.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

24 травня 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

24.05.2018  У Харкові проходить дводенний семінар

У Харкові проходить дводенний семінар

Тетяна Єгорова взяла участь у дводенному семінарі з начальниками та заступниками начальників Головних територіальних управлінь юстиції у Харківській, Сумській, Полтавській, Луганській областях, державними реєстраторами, державними та приватними нотаріусами та акредитованими суб'єктами.

Детальніше...

24.05.2018  Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 24.05.2018 прийнято участь у зустрічі з представника профспілки в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

24.05.2018  Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

24 травня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Погореловою О.М. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Детальніше...

24.05.2018  Державна реєстрація зміни імені

Державна реєстрація зміни імені

23 травня 2018 року начальником Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Григоровою О.В. було проведено консультацію з громадянами, які звернулися з питанням зміни прізвища.

Детальніше...

24.05.2018  Державна реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану

Державна реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану

23 травня 2018 року головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної  реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Нестеренко О.П. проведено консультування громадянки з питання державної реєстрації розірвання шлюбу на підставі рішення суду, що було винесено судом в 1996 році.

Детальніше...

24.05.2018  Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

22 травня 2018 року головним спеціалістом. Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Топалом І.П разом з представниками Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги проведено робочу зустріч на якій було обговорено питання щодо роботи електронного сервісу Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

24.05.2018  Круглий стіл на тему: порядок державної реєстрації народження підкинутої, знайденої дитини»

Круглий стіл на тему: порядок державної реєстрації народження підкинутої, знайденої дитини»

22 травня 2018 року на базі Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області ( надалі-відділ) проведено «Круглий стіл» спільно з  працівниками: Кегичівського  бюро правової допомоги, служби у справах дітей Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області, управління праці та соцзахисту населення Кегичівської райдержадміністрації та представниками Кегичівської селищної ради.  

Детальніше...

24.05.2018  Руйнуймо мовні кордони з проектом "Я МАЮ ПРАВО!"

Руйнуймо мовні кордони з проектом "Я МАЮ ПРАВО!"

Наразі проект "Я МАЮ ПРАВО!" набув настільни широких маштабів в Україні, що час поговорити про права англійською. На базі "English University. Курсы английского. Харьков" вчилися говорити про права громадян англійською. Заняття не з легких, але ми його подужали, тому, навіть, за кордоном будемо пам'ятати про свої права та, у разі необхідності, зможемо пояснити про їх права гостям в нашій країні. Дякуємо всім, хто прийняв участь у заході. Проект "Я МАЮ ПРАВО" крокує й за межі країни! Руйнуймо мовні кордони!

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта