Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   08.04.2017  За чисте довкілля

За чисте довкілля

8 квітня 2017 року керівництво та співробітники Головного територіального управління юстиції у Харківській області приєдналися до акції «За чисте довкілля». Під час акції проводились заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій прилеглих до будівель та приміщень у яких розміщені органи та установи юстиції Харківської області.

Детальніше...

07.04.2017  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

На виконанні у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області перебуває зведене виконавче провадження №33410750 про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства до скраду якого входять 3218 виконавчих проваджень на загальну суму 175 437 948, 00 грн. про стягнення заборгованості на користь УПФУ, держави, фізичних та юридичних осіб, з них 2652 виконавчих проваджень на загальну суму 76 917 022,00 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

07.04.2017  8 квітня - Міжнародний день циган

8 квітня - Міжнародний день циган

8 квітня відзначається інтернаціональне свято - Міжнародний день циган (International Roma (Gypsy) Day). Це свято було засноване на першому Всесвітньому циганському конгресі, що відбувся в Лондоні 8 квітня 1971 року й зібрав представників з 30 країн. В результаті були прийняті національні символи: прапор і гімн, що дозволило циганам світу визнати себе єдиною вільною нацією.

Детальніше...

07.04.2017  Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Харківській обласній державній адміністрації

Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Харківській обласній державній адміністрації

07 квітня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовськой Іван Васильович прийняв участь у засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації, яка утворена відповідно до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 02.08.2016 №328.

Детальніше...

07.04.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 4 від 06.04.2017

Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 4 від 06.04.2017

06 квітня 2017 року о 15 год. 00 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

07.04.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

07.04.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 24.03.2017 № 949/5 “Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 01 березня 2016 року № 571/5”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.03.2017 за № 411/30279 (“Офіційний вісник України” від 07.04.2017 № 28).

Детальніше...

06.04.2017  Прийом громадян в Печенізькому бюро правової допомоги

Прийом громадян в Печенізькому бюро правової допомоги

05.04.2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Луговою Ганною В’ячеславівною було проведено прийом громадян в Печенізькому бюро правової допомоги.

Детальніше...

06.04.2017  Прийом громадян в Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прийом громадян в Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

05.04.2017 року Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Марченко Дариною Ігорівною було проведено прийом громадян в Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

06.04.2017   Консультування громадян у Валківському бюро правової допомоги

 Консультування громадян у Валківському бюро правової допомоги

5 квітня 2017 року у Валківському відділі бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Валки вул. Харківська, 2 був проведений спільний прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним Олександром Вікторовичем та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківських областях Бородавкою Анатолієм Івановичем. Також на прийомі були присутні в.о. начальника Валківського відділу бюро правової допомоги Шульжик Тетяна Олексіївна, начальник Валківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гончаренко Віктор Анатолійович та завідувач Валківської державної нотаріальної контори Харківської області Кобзар Наталія Яківна.

Детальніше...

06.04.2017  Проведено лекцію на тему: «Міжнародне співробітництво у цивільних, сімейних та кримінальних справах»

Проведено лекцію на тему: «Міжнародне співробітництво у цивільних, сімейних та кримінальних справах»

05.04.2017 у  Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України для помічників суддів та секретарів судового засідання судів Харківської, Полтавської, Луганської та Сумської областей, начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. та заступником начальника цього ж відділу Голуб В.В. проведено лекцію на тему: «Міжнародне співробітництво у цивільних, сімейних та кримінальних справах».

Детальніше...

05.04.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 4 від 06.04.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 4 від 06.04.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 06 квітня 2017 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

05.04.2017  Прийом громадян в Люботинському бюро правової допомоги

Прийом громадян в Люботинському бюро правової допомоги

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бєловою Наталією Олександрівною 04.04.2017 було проведено прийом громадян в Люботинському бюро правової допомоги.

Детальніше...

05.04.2017  Шлюб за добу!

Шлюб за добу!

Новий сервіс – «Шлюб за добу» покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта