Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 30.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Попівка Красноградського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Попівка Красноградського району Харківської області

30 серпня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Попівка Красноградського району Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з фахівцем Красноградського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як членами мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

30.08.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Кочеток Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Кочеток Чугуївського району Харківської області

30 серпня 2017 року відбулось консультування представників агропромислового комплексу працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів було надано відповіді на актуальні питання щодо застосування земельного законодавства та обговорено проблемні питання захисту права власності та заходи протидії рейдерським захопленням земель.

Детальніше...

30.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

04 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Просяне Нововодолазького району Харківської області та села Гатище Вовчанського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

29.08.2017  Робочий візит до Вовчанського району Харківською області

Робочий візит до Вовчанського району Харківською області

28 серпня 2017 року у приміщенні Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області було проведено «Круглий стіл» з представниками структурних підрозділів Вовчанської районної державної адміністрації, відділу Держгеокадастру у Вовчанському районі за участю першого заступника голови Вовчанської районної державної адміністрації Гордієнко Н.М., першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В., заступника начальника відділу з питань  нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Клемпарської В.М., завідувача Вовчанської держнотконтори Харківської області Ворони Г.В., заступника начальника Вовчанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Півньова Є.В., начальника Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Савустян О.А. та заступника начальника Вовчанського бюро правової допомоги Даузе Ю.М.

Детальніше...

29.08.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 10 від 30.08.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 10 від 30.08.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 30 серпня 2017 року о 17-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

29.08.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

29 серпня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», представник відділу правового забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 29 серпня 2017 року № 67.

29.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Приколотне Великобурлуцького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Приколотне Великобурлуцького району Харківської області

29 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Великобурлуцького бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Приколотне Великобурлуцького району Харківської області.

Детальніше...

29.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

31 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців Дергачівського бюро правової допомоги Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Прудянка Дергачівського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

29.08.2017  Виїзд мобільної точки доступу до села Павлівка Богодухівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки доступу до села Павлівка Богодухівського району Харківської області

28 серпня 2017 року на виконання доручення Міністра Юстиції України від 09.08.2017 № 102/1/4817 та в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів села Павлівка Богодухівського району Харківської області відбулася зустріч фахівців Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції в Харківської області з землевласниками та землекористувачами району.

Детальніше...

29.08.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

09.08.2017 прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.08.2017  № № 526-р  «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу».

Детальніше...

28.08.2017  Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

23 та 24 серпня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В. взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

У заходах взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, представники різних державних відомств та служб, силових структур області, учасники АТО, волонтери, представники громадськості, жителі та гості Харківщини.

Детальніше...

28.08.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

30 серпня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу до смт. Кочеток Чугуївського району Харківської області та до села Попівка Красноградського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта