Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 04.09.2017  Всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2016»

Всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2016»

Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проводиться всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення “Молодий правник року” (далі - Конкурс) за результатами 2016 року.

Метою Конкурсу є сприяння підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості.

Детальніше...

04.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Просяне Нововодолазького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Просяне Нововодолазького району Харківської області

04 вересня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Просяне Нововодолазького району Харківської області.

Детальніше...

04.09.2017  Державна реєстрація нової редакції статуту громадського об’єднання на виконання вимог чинного законодавства

Державна реєстрація нової редакції статуту громадського об’єднання на виконання вимог чинного законодавства

Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про громадські об’єднання» визначено, що статутні документи громадських об’єднань, зареєстрованих до 01 січня 2013 року, мають бути приведені у відповідність із цим Законом до 01 січня 2018 року.

Детальніше...

04.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

06 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Подолівка Барвінківського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

04.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

05 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Шелестове Коломацького району Харківської області та села Коробочкине Чугуївського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

02.09.2017 

01.09.2017 

31.08.2017  Робочий візит до Зміївського району

Робочий візит до Зміївського району

30 серпня 2017 року у приміщенні Зміївської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. було проведено зустріч з заступником голови Зміївської районної державної адміністрації Ляшко С.В., представниками відділу Держгеокадастру Зміївського району, відділу державної виконавчої служби та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, та громадськістю щодо роботи оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю в Харківській області, мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

31.08.2017  Виїзд мобільної точки до села Прудянка Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Прудянка Дергачівського

31 серпня 2017 року відбувся віїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до села Прудянка Дергачівського району Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцем Дергачівського бюро правової допомоги  Третього Харківського  місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як членами мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

31.08.2017  Зустріч з курсантами Національної академії Національної гвардії України

Зустріч з курсантами Національної академії Національної гвардії України

30 серпня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області Клемпарською В.М., Ночовкіною О.В., Кожуріною В.М. та Котляр О.В. було проведено зустріч з курсантами Національної академії Національної гвардії України.

Детальніше...

31.08.2017  Нарада-семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

Нарада-семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

30 серпня 2017 року у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася нарада-семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області.

У заході брали участь начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В., перший заступник начальника управління Левченко І.В., начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Часовськой І.В., в.о. начальника відділу з питань нотаріату Мамсик С.О., провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Котляр О.Ю.

Детальніше...

30.08.2017  Засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області

29 серпня 2017 року відбулось засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області під головуванням начальника управління Чурсіна О.В.

Керівники структурних підрозділів управління доповіли про результати роботи за І півріччя 2017 року, та обговорили перспективи та основні напрямки роботи на ІІ півріччя 2017.

Детальніше...

30.08.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

29.08.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 10.08.2017 № 2565/5 «Про внесення змін до Примірного положення про порядок надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10.08.2017 р. за № 983/30851 («Офіційний вісник України» від від 29.08.2017, № 67). Зокрема, перелік категорій осіб, які звільняються від сплати за надання правової допомоги, доповнено учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта