31.10.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

30 жовтня 2018 року набрала чинності постанова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 12.09.2018 № 175 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю», зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1112/32564 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 30.10.2018 № 83).

Детальніше...

31.10.2018  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 5-В класу Харківської гімназії № 144

Під час зустрічі було обговорено, що Міністерство юстиції у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з червня 2018 року розпочало масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком "Стоп насильство"

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С. та Парамонова Л.В.  завітали до  учнів 5-В класу Харківської гімназії № 144 та провели урок #СтопБулінг.

Під час уроку учні виконували вправи, які навчили розпізнавати звичайні конфлікти та булінг, а також працівники юстиції нагадали учням про їхні права, заповнюючи разом карту “Права дитини”.

Детальніше...

31.10.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

30 жовтня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

31.10.2018  Робоча зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству»

Робоча зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству»

Головним спеціалістом Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Топалом І.П. разом спеціалістом І категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Барвінківського виконавчого комітету міської ради Коваленко Ю.А. було проведено робочу зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству».

Детальніше...

31.10.2018  «Круглий стіл на тему: «Безоплатна вторинна правова допомога – гарантія рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя»

Безоплатна вторинна правова допомога – гарантія рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено круглий стіл з працівниками Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: “Безоплатна вторинна правова допомога – гарантія рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя “.

Детальніше...

31.10.2018  Прийом громадян на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області

Прийом громадян на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області

На базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі – Відділ) начальником відділу Рибак Г.О. здійснено спільний прийом громадян з начальником Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського місцевого центру з надання БВПД   Десятник О.Є.

Детальніше...

31.10.2018  Робоча зустріч на базі Дергачівської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Дергачівської районної державної адміністрації

На базі Дегачівської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі:  заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації  Гнатушка А.М., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Часовського І.В., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації Козлоков А.О., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

31.10.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Іюмському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Іюмському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Ізюмського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної державної адміністрації.

Детальніше...

30.10.2018  Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

29 жовтня 2018 року  Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області в Нововодолазькому бюро правової допомоги проведено робочу зустріч. Було висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» а саме питання щодо проблематики булінгу у шкільному середовищі.

Детальніше...

29.10.2018  Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Завідувачем Дворічанської державної нотаріальної контори Харківської області в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено лекцію для працівників служби у справах дітей Дворічанської районної державної адміністрації на тему: “Як протидіяти домашньому насильству”.

Детальніше...

29.10.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проведено зустріч з трудовим колективом Управління державної казначейської служби України у Зміївському районі Харківської області, в ході якої працівників ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”, та надано консультації з наступних питань: «Як оформити субсидію», «Захищай свої права», «Як вирішити спір?».

Детальніше...

29.10.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено тематичну бесіду з  учнями Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г. Сергєєва" в рамках правопросвітницького проекту" Я МАЮ ПРАВО!" на тему: "Що таке булінг?Стоп булінг" .

Детальніше...

29.10.2018  Урок на тему: «СТОПБУЛІНГ»

Урок на тему: «СТОПБУЛІНГ»

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та інформування громадян про загальнонаціональний проекту «Я МАЮ ПРАВО!», у Пісочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. проведено правовий урок для школярів у рамках інформаційної кампанії СтопБулінг всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

29.10.2018  Правовий урок для школярів у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Правовий урок для школярів у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань на базі комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради відбулась зустріч державних нотаріусів Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області, спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П., та за сприянням керівництва закладу.

Детальніше...

29.10.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта