Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   13.04.2017  Консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги

12 квітня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. проведено консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги.

Детальніше...

13.04.2017  Шлюб за добу

13.04.2017  Участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова

Участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова

13 квітня 2017 року головним спеціалістом Червонозаводського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Цяцькою Т.М. взято участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова.

Під час прийому громадян було надано одну консультацію з питання порядку державної реєстрації народження дитини.

13.04.2017  Інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад

Інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад

У квітні 2017 року під головуванням першого заступника голови Дворічанської районної державної адміністрації Бондаренка В. В. проведено інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад.

Детальніше...

13.04.2017  Видача свідоцтва про народження та подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

На меті проекту стоїть спрощення порядку отримання адміністративних послуг населенням. Реалізація проекту полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про її народження безпосередньо в пологому будинку без переміщення до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

13.04.2017  Проведено навчальний семінар на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Проведено навчальний семінар на базі  Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

13.04.2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено навчальний семінар, у ході якого було обговорено ряд таких питань, як:

Детальніше...

13.04.2017  Нарада на базі Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області

Нарада на базі Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області

12 квітня 2017 року начальником Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рудичевою К.В. взято участь у нараді при Богодухівській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

11.04.2017  Прийом громадян в Зміївському та Валківському бюро правової допомоги

Прийом громадян в Зміївському та Валківському бюро правової допомоги

Головними спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Вінник Інною Миколаївною та Агафоновою Оксаною Сергіївною були проведені прийоми громадян в Зміївському та Валківському бюро правової допомоги.

Детальніше...

11.04.2017  Вшанування пам’яті в’язнів концтаборів

Вшанування пам’яті в’язнів концтаборів

11 квітня 2017 року  В.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовськой І.В. взяв участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам нацистських переслідувань з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Детальніше...

11.04.2017  Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

З метою активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 12 квітня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. з 11:00 до 12:30 буде проведено консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 96.

11.04.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11 квітня 2017 року № 29.

10.04.2017  Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

В результаті взаємодії та плідної співпраці між органами державної влади Харківської області, зокрема Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Київського відділу державної виконавчої служби м. Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Харківської митниці ДФС, ХФ ДП «СЕТАМ», 04.04.2017 до Дитячого будинку сімейного типу сім’ї Зборовського Олега Миколайовича та Зборовської Олени Василівни на безоплатній основі передане конфісковане майно за рішенням суду, а саме: одяг дитячий та жіночий, господарські товари, товари для побуту, електротовари тощо.

Детальніше...

10.04.2017  Проведено консультування громадян у Сахновщинському бюро правової допомоги

Проведено консультування громадян у Сахновщинському бюро правової допомоги

Спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено консультування громадян у Сахновщинському бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз’яснення з питань оформлення спадкових прав на земельну ділянку, оформлення договору дарування квартири та оформлення спадщини за заповітом.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта