Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


19.05.2017  Незмінна традиція - День вишиванки святкують відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області!

Незмінна традиція - День вишиванки святкують відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області!

18 травня 2017 року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Всеукраїнській акції «День української вишиванки».

Це свято відзначають щороку в третій четвер травня, воно є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Детальніше...

18.05.2017  Святкування Всесвітнього дня вишиванки працівниками Управління державної реєстрації

Святкування Всесвітнього дня вишиванки працівниками  Управління державної реєстрації

Працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучились до святкування Всесвітнього дня вишиванки,  який відзначають у третій четвер травня з 2006 року.

Детальніше...

18.05.2017  Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки

18 травня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відзначили Всесвітній день вишиванки. Цей день покликаний зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного одягу.

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка вишита кольоровими нитками приносила успіх та служила оберегом. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята та визначні дати.

Детальніше...

18.05.2017  Для працівників Страхової компанії "Арсенал Страхування" проведено лекцію на тему : "Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи"

Для працівників Страхової компанії "Арсенал Страхування" проведено лекцію на тему : "Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи"

17.05.2017 року заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. було проведено лекцію на тему: “Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи” для працівників Страхової компанії “Арсенал Страхування”.

Детальніше...

18.05.2017  Практичне заняття в Харківському приватному навчально-виховному комплексі “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”

Практичне заняття в Харківському приватному навчально-виховному комплексі “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”

17 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено практичне заняття для учнів 6-х класів Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”.

Детальніше...

18.05.2017  Лекція в Юридичній клініці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Лекція в Юридичній клініці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

17 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області прочитано лекцію для студентів, які беруть участь у роботі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: “Порядок надання безоплатної правової допомоги. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної правової допомоги”.

Детальніше...

18.05.2017  Консультування громадян у Коломацькому бюро правової допомоги

Консультування громадян  у Коломацькому бюро правової допомоги

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Сунцовою Іриною Володимирівною 17.05.2017 було проведено прийом громадян у Коломацькому бюро правової допомоги.

В межах проведення консультування заявникам були надані ґрунтовні роз’яснення з питань приведення у відповідність статутних документів організацій у відповідність до норм податкового законодавства, порядку внесення змін до установчих документів громадських формувань.

Детальніше...

18.05.2017  День боротьби за права кримськотатарського народу

День боротьби за права кримськотатарського народу

18-20 травня 1944 року бійці НКВС за наказом з Москви зігнали до залізничних вагонів майже все татарське населення Криму і відправили в бік Узбекистану 70-ю ешелонами.

Це примусове виселення татар, яких радянська влада звинуватила у співпраці з нацистами, стало однією з найбільш швидко проведених депортацій у світовій історії.

За перші три роки після переселення від голоду, виснаження і хвороб померли, за різними оцінками, від 20 до 46% всіх депортованих. Серед померлих за перший рік майже половина - діти до 16 років.

17.05.2017  До уваги представників громадських формувань !!!

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Детальніше...

17.05.2017  Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

17.05.2017 Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області за участю відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено визначення переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

17.05.2017  Консультування у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

Консультування у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

16.05.2017 року спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Карабин В.Г. провів консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз’яснення з питань щодо дій реєстратора, посвідчення нотаріальної довіреності та щодо оформлення спадщини.

Детальніше...

16.05.2017  Консультування громадян в Золочівському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Золочівському бюро правової допомоги

16 травня 2017 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін І.С. прийняв участь у консультуванні громадян в Золочівському бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз`яснення з питань оформлення спадкових справ на майно та оформлення спадщини за заповітом.

Детальніше...

16.05.2017  Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції

Міністерством юстиції України запроваджено Он-лайн будинку юстиції, однією з можливостей роботи вищезазначеного електронного порталу є проведення попередньої правової експертизи документів, що подаються для проведення державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта