Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


24.05.2017  Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

23 травня 2017 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Щоглою Д.І. проведено прийом громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги.

Детальніше...

23.05.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 травня 2017 року № 40.

 

23.05.2017  Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

22 травня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевій державній адміністрації. Діяльність районної МКМР з правової освіти населення».

Детальніше...

23.05.2017  Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

23 травня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю Благодійної організації “Благодійний  фонд “Станція Харків” проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”.

Детальніше...

23.05.2017  Консультування громадян у Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги

Консультування громадян у Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги

19 травня 2017 року начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновським С.С. проведено консультування громадян в Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинноъ правової допомоги.

Детальніше...

23.05.2017  Консультування громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян у  Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

23 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Тетяна Петрівна здійснила виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

22.05.2017  Консультування громадян у Куп’янському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Куп’янському бюро правової допомоги

  19 травня 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Грозою Ганною Анатоліївною проведено виїздний прийом громадян в Куп’янському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.05.2017  Консультування громадян у Шевенківському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Шевенківському бюро правової допомоги

19 травня 2017 спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Ольгою Юріївною проведено прийом громадян у Шевенківському бюро правової допомоги.

 

 

Детальніше...

19.05.2017  Консультування громадян у Печенізькому бюро правової допомоги

Консультування громадян  у Печенізькому бюро правової допомоги

19 травня 2017 першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. спільно з начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Шмайловою Л.В. було проведено прийом громадян у Печенізькому бюро правової допомоги. 

Детальніше...

19.05.2017  Консультування громадян у Кегічівському бюро правової допомоги

 Консультування громадян у Кегічівському бюро правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 19.05.2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко Іриною Сергіївною проведено прийом громадян у Кегічівському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.05.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 6 від 18.05.2017

Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 6 від 18.05.2017

18 травня 2017 року о 16 год. 00 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації відмовлено в задоволенні скарги Ягнюкова Юрія Вікторовича представника Толстолужської В.П., від 20.04.2017 на рішення державного реєстратора прав на нерухоме майно Шеховцової М.Є. Департаменту реєстрації Харківської міської ради про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень № 34407112 від 23.03.2017, у зв’язку з тим, що оскаржуване рішення прийнято відповідно до вимог законодавства.

19.05.2017  Суб'єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

Суб'єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

Рекомендації суб'єктам декларування щодо зміни електронних адрес російських доменів в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр)

Детальніше...

19.05.2017  Засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС

 Засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС

18 травня 2017 року між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС відбулось засідання комісії, щодо розпорядження конфіскованим майном переданим органам державної виконавчої служби. В урочистій обстановці, присутні на засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном, члени комісії у тому числі голова комісії привітали усіх з Всесвітнім днем вишиванки. Головне територіальне управління юстиції продовжують плідну співпрацю з Харківською митницею ДФС.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта