Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   21.04.2017  Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

21 квітня 2017 року головним спеціалістом відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. та провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен» було надано представникам ромської спільноти безоплатну первинну правову допомогу.

Детальніше...

21.04.2017  До уваги державних реєстраторів! Деякі питання застосування Закону України «Про санкції»

До уваги державних реєстраторів! Деякі питання застосування Закону України «Про санкції»

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (Далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за №200/28330 (зі змінами) (далі Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України ( положення абзацу другого пункту 12 розділу ll Порядку).

Детальніше...

21.04.2017  Результати роботи мін’юсту у 1 кварталі 2017 року

Результати роботи мін’юсту у 1 кварталі 2017 року

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках прес-конференції поінформував громадськість про досягнення Мін’юсту в І кварталі 2017 року та поділився планами на найближчі місяці. «Ми запровадили систему індикаторів, які дають нам змогу побачити, що зроблено протягом кожного місяця. Це дає можливість оцінити роботу міністерства, зробити висновки і кроки, які зроблять діяльність Мін’юсту ще ефективнішою», - сказав очільник Мін’юсту.

Детальніше...

20.04.2017  Круглий стіл на тему: «Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя»

Круглий стіл на тему: «Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя»

19 квітня 2017 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. прийнято участь в засіданні «Круглого столу", який було проведено на базі відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області на тему: "Підготовка підростаючого покоління до дорослого сімейного життя".

Детальніше...

20.04.2017  До уваги представників громадських формувань!

До уваги представників громадських формувань!

25 квітня 2017 року о 10:00 годині спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області буде проведено навчальний семінар для представників громадських формувань на тему: «Приведення установчих документів у відповідність із нормами Податкового кодексу України».

Детальніше...

19.04.2017  Лекція на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року”

Лекція на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року”

19.04.2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено лекцію на тему: “Звернення до компетентних органів іноземних держав в порядку статті 14 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року” для вчителів Роганського аграрного ліцею Харківської районної ради Харківського області.

Детальніше...

19.04.2017  Оголошено конкурс!

<strong>УВАГА! КОНКУРС! </strong>

Наказом ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 13.04.2017 № 614/к оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Кінцевий строк прийняття документів - 28.04.2017

19.04.2017  Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

14.04.2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Котляр О.Ю. було проведено прийом громадян в Вовчанському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.04.2017  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з 18 квітня по 3 червня 2017 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

18.04.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 18 квітня 2017 року № 31.


14.04.2017  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на нерухоме майно, яке зареєстровано на праві господарювання за боржником, а саме:

Детальніше...

14.04.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 256 “Деякі питання використання коштів державного бюджету для виконання заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення” затверджено Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

Детальніше...

14.04.2017  Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва

Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва

13.04.2017 начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників ДП УДПІ «Укрміськбудпроект» проведено лекцію-роз'яснення щодо порядку звернення з клопотанням про визнання та виконання на території іноземних держав рішень, прийнятих судами України.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта