Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 08.09.2017  Проведено оперативну нараду

Проведено оперативну нараду

8 вересня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань активізації роботи щодо передачі арештованого майна на реалізацію до ДП «СЕТАМ», підведення підсумків роботи за 8 місяців 2017 року, додержання виконавської дисципліни, розгляду звернень громадян, стану судової роботи, запобігання корупції в органах ДВС, змін в законодавстві.

Детальніше...

08.09.2017  Участь у семінарі на тему: «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг в громаді для дітей»

Участь у семінарі на тему: «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг в громаді для дітей»

Працівники сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управлінння юстиції у Харківській області взяли участь в роботі семінару організованому та проведеному Комунальним закладом охорони здоров'я «Обласний будинок дитини №2», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на тему: «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг в громаді для дітей».

Детальніше...

08.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

11 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Надеждине Близнюківського району Харківської області та села Першотравневе Дворічанського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

07.09.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

6 вересня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників та землекористувачів.

В ході засідання, присутні обговорили нагальні проблеми протидії рейдерства на території Харківської області, роботу оперативного штабу та мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

07.09.2017  Робочий візит до Борівського району Харківською області

Робочий візит до Борівського району Харківською області

6 вересня 2017 року у приміщенні Борівської районної державної адміністрації Харківської області було проведено «Круглий стіл» з представниками структурних підрозділів Борівської районної державної адміністрації, за участю голови Борівської районної державної адміністрації Киян В.О., першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В., керівника апарату райдержадміністрації Шевченко О.В., завідувача Борівської держнотконтори Харківської області Бондаренко О.В., головного виконавця Борівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Калюги А.О., начальника Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гряник О.А. та головного спеціаліста Борівського бюро правової допомоги Малого О.Г.

Детальніше...

07.09.2017  Вимоги до написання найменування громадського об’єднання

Вимоги до написання найменування громадського об’єднання

Відповідно до частини 2 статті 10 закону України про «Громадські об’єднання» (далі – Закон) найменування громадського об'єднання складається з двох частин – загальної та власної назв. Звертаємо увагу, що загальною назвою є організаційно-правова форма громадського об'єднання («громадська організація», «громадська спілка»). Таким чином, повна назва включає організаційно-правову форму та власну назву, які є обов’язковими складовими частинами найменування.

Детальніше...

06.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Подолівка Барвінківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Подолівка Барвінківського району Харківської області

В рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області 6 вересня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки до села Подолівка Барвінківського району Харківської області

Детальніше...

05.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Коробочкине Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Коробочкине Чугуївського району Харківської області

5 вересня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Харківської області Трояновського С.С. та фахівця Чугуївського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Коробочкине Чугуївського району Харківської області.

Детальніше...

05.09.2017  Робочий візит до м. Чугуїв

Робочий візит до  м. Чугуїв

5 вересня 2017 року у приміщенні Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. під керівництвом голови райдержадміністрації Шошина М.М. було проведено засідання, на якому були присутні представники органів юстиції, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, аграрного сектору та громадськість.

Детальніше...

05.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Шелестове Коломацького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Шелестове Коломацького району Харківської області

05 вересня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Коломацьцького бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Шелестове Коломацького району Харківської області.

Детальніше...

05.09.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 вересня 2017 року № 69.

05.09.2017  Президент України Петро Порошенко відкрив найбільший в Україні Регіональний центр надання адміністративних послуг

Президент України Петро Порошенко відкрив найбільший в Україні Регіональний центр надання адміністративних послуг

1 вересня 2017 року президент України Петро Порошенко відкрив новий Регіональний центр надання адміністративних послуг на проспекті Тракторобудівників, 144.

Сучасна будівля має п'ять поверхів, там працюватиме 320 працівників.

У центрі планується надання 183 послуг соціального характеру, 24 – пенсійної сфери, 10 - щодо реєстрації актів цивільного стану, 6 – міграційної служби (в тому числі передбачені послуги з видачі закордонних паспортів та ID-карток), 17 – Державної фіскальної служби, 34 – департаментів Харківської обласної державної адміністрації, 50 – із надання дозвільних документів, 104 – місцевих послуг.

Детальніше...

04.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Гатище Вовочанського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Гатище Вовочанського району  Харківської області

04 вересня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Вовчанського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках роботи мобільної точки доступу було проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта