Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   26.04.2017  Консультування громадян в Краснокутському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Краснокутському бюро правової допомоги

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. проведено консультування громадян в Краснокутському бюро правової допомоги.

Детальніше...

26.04.2017  Вшанування пам'яті загиблих чорнобильців

Вшанування пам'яті загиблих чорнобильців

26 квітня 2017 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П. взяла участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника жертв Чоронобильської катастрофи.

Детальніше...

26.04.2017  Перенесено дату проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України

Перенесено дату проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України

У зв’язку із численними зверненням осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит, прийнято рішення про перенесення дати проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю з 29 травня 2017 року на 19 червня 2017 року.

Кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати, буде проведений 19 червня 2017 року о 10-00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73.

Детальніше...

26.04.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 5 від 27.04.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 5 від 27.04.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 27 квітня 2017 року об 11-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

26.04.2017  Семінар для представників громадських формувань

Семінар для представників громадських формувань

25 квітня 2017 відбувся семінар за підтримки Громадської ради Харківської обласної державної адміністрації для представників громадських формувань на тему «Приведення установчих документів у відповідність із нормами Податкового кодексу України».

Детальніше...

26.04.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

25 квітня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

25.04.2017  Презентація періодичних видань Міністерства юстиції України

Презентація періодичних видань Міністерства юстиції України

24.04.2017 працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено презентацію офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України для юридичної фірми “ДОН ЮСТ” за участю адвоката Трофименко Максима Сергійовича.

Детальніше...

25.04.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Відповідно до Закону України від 21.12.2016 № 1801-VIII “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (“Голос України” від 27.12.2016 № 248) з 1 травня 2017 року підвищуються розміри прожиткових мінімумів.
Так, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме 1684 грн., для осіб, які втратили працездатність, - 1312 грн.
Таким чином, з 1 травня 2017 року підвищується й граничний рівень середньомісячного доходу для осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Для працездатних осіб середньомісячний дохід не повинен перевищувати 3368 грн., а для осіб, які втратили працездатність, - 2624 грн.

Детальніше...

25.04.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня "Офіційний вісник України" від 25 квітня 2017 року № 33

24.04.2017  Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

21.04.2017 на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій. 

Детальніше...

24.04.2017  З метою зебезпечення виконання завдань, пов’язаних із реалізацією Закону України «Про санкції» Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє

 З метою зебезпечення виконання завдань, пов’язаних із реалізацією Закону України «Про санкції» Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон про реєстрацію) та нормативно-правовими актами, прйнятими відповідно до цього Закону.

Детальніше...

21.04.2017  “Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

“Круглий стіл” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

21 квітня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено “Круглий стіл” зі співробітниками  Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

В ході заходу були висвітлені наступні тематики:

1) “Актуальні питання у сфері державної реєстрації для осіб, тимчасово переміщених з окупованих територій АТО” (заступник начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіна Олена Миколаївна);

Детальніше...

21.04.2017  Екскурсія в Харківському міському центрі зайнятості

Екскурсія в Харківському міському центрі зайнятості

20.04.2017 для спеціалістів відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 137-А, м. Харків,  було проведено екскурсію. Фахівці центру ознайомили з послугами які надає центр, а саме з питань безкоштовного навчання в різних напрямах професій, щодо зайнятості та працевлаштування. 

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта