Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


25.05.2017  Пам'ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Пам'ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Безвіз поширюється лише на власників біометричних паспортів. Передбачає короткотермінове перебування в 34 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.

 

Детальніше...

25.05.2017  Консультування громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

25 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги, заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєлова Н.О. здійснила прийом громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Детальніше...

25.05.2017  Лекція на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду»

Лекція на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду»

25 травня 2017 у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України для секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. та головним спеціалістом цього ж відділу Смородською М.С. було проведено лекцію на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду».

Детальніше...

25.05.2017  Інформація про консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області за березень-квітень 2017

Інформація про консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області  за березень-квітень 2017

З метою активізації надання безоплатної правової допомоги відповідно до затверджених графіків  проведення консультувань в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги протягом березня-квітня 2017 року посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області було надано консультації 306 особам,  зокрема:

Детальніше...

25.05.2017  Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області

Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області

24 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено практичне заняття на тему “Права дитини” для учнів 8-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

25.05.2017  Робоча зустріч

Робоча зустріч

23 травня 2017 відбулась робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Сахновщинському бюро правової допомоги

Консультування громадян у  Сахновщинському бюро правової допомоги

24 травня 2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Літвинчук Ірина Ігорівна спільно з представниками центру надання адміністративних послуг та районної державної адміністрації було проведено прийом громадян в Сахновщинському бюро правової допомоги.

Детальніше...

24.05.2017  Проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

Проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

24 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

24 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вінник І.М. проведено прийом громадян у Балаклійському бюро правової допомоги.

Детальніше...

24.05.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

24 травня 2017 проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації. У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

23 травня 2017 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Щоглою Д.І. проведено прийом громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги.

Детальніше...

23.05.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 травня 2017 року № 40.

 

23.05.2017  Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

22 травня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевій державній адміністрації. Діяльність районної МКМР з правової освіти населення».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта