26.03.2018  «Консультування громадян з питання порядку зміни імені»

«Консультування громадян з питання порядку зміни імені»

23 березня 2018 року начальником Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Савустян О.А. було проведено прийом громадян. Під час прийому громадянці, яка звернулась на прийом, було надано консультацію щодо порядку зміни імені.

Детальніше...

26.03.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

Уряд підтримав план реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік (розпорядження Кабінету Міністрів України № 155-р від 14.03.2018).

Даним розпорядженням передбачено низку заходів, що реалізуються міністерствами, центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською держадміністраціями.

Детальніше...

23.03.2018  Інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області

Інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області

21.03.2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зінченко Д.І. та провідним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельником В.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області з наступних питань:«Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?»,«Як вирішити спір щодо стягнення заборгованості по аліментам?».

Детальніше...

23.03.2018  Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

23.03.2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Запорізькою С.П. Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформаційну зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради Харківської області, в рамках якої школярів було проінформовано про їх права, охоронювані та гарантовані законом, механізми їх реалізації та профілактичні заходи запобігання їх порушенню.

Детальніше...

23.03.2018  Лекція на тему: «Право особи на зміну імені»

Лекція на тему: «Право особи на зміну імені»

22 березня 2018 року в приміщенні Куп’янського медичного коледжу ім. Марії  Шкарлетової" начальником Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області начальником відділу (надалі – Відділ) Григоровою О.В. для студентів коледжу була проведена лекція на тему: «Право особи на зміну імені».

Детальніше...

23.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ»

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ»

Головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зінченко Д.І. та провідним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельником В.В.

 в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ» з наступних питань:«Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?»,«Як вирішити спір щодо стягнення заборгованості по аліментам?».

Детальніше...

23.03.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  23 березня 2018 року № 023

23.03.2018  Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

В  приміщенні Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) начальником Відділу Рудичевою К.В. було проведено прийом громадян.

Детальніше...

23.03.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

22 березня 2018 року начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ)  Заварзою С.А. була надана консультація громадянці, яка звернулася  з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей.

Детальніше...

22.03.2018  Робота у Красноградському районі продовжує

Робота у Красноградському районі продовжує

Тетяна Єгорова зустрілась з представниками органів місцевого самоврядування Красноградщини. Дуже жваво було обговорено проблемні питання реалізації норм Закону #ЧужихДітейНеБуває! та нагадано всім присутнім про те, що на Харківщині продовжує роботу антирейдерський оперативний штаб.

Детальніше...

22.03.2018  Особистий прийом громадян у Красноградському районі

Особистий прийом громадян у Красноградському районі

 Сьогодні, 22 березня Тетяна Єгорова провела особистий прийом жителів Красноградського району. Переважно питання стосувались стягнення заборгованості по аліментам та реалізації Закону #ЧужихДітейНеБуває!

Детальніше...

22.03.2018  Бесіда на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку»

Бесіда на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку»

21 березня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М. проведено робочу бесіду з працівниками філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку».

Детальніше...

22.03.2018  Робоча зустріч з представниками об'єднання профспілок харківської області

Робоча зустріч з представниками  об'єднання профспілок харківської області

Заступником начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області-начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 22.03.2018 проведена робоча зустріч з представниками ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Детальніше...

22.03.2018  Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

Шевченківським ВДВС м.Харків ГТУЮ у Харківській області продовжується робота з боржниками по аліментам. Виклики боржників та роз"яснення основних положень законодавства у галузі захиста прав дітей на гідне утримання з боку батьків - наша щоденна робота.


Детальніше...

22.03.2018  Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

Державними виконавцями Шевченківського відділу ДВС м.Харків ГТУЮ у Харківській області продовжується активна робота у напрямку стягнення аліментної заборгованості. Кожного дня, до пізднього вечора ми розшукуємо безвідповідальних батьків. Як ніхто інший, ми знаємо, що

Чужих дітей не буває!

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта