07.11.2018  2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Консультантом Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської  області Мальованою Ю.Ю. проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

07.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З  метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад-школа інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради державними нотаріусами Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є. та консультантом Рябовол К.О. за сприянням керівництва закладу було організовано та проведено відкритий урок для школярів закладу.

Детальніше...

07.11.2018  2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом П'ятої харківської державної нотаріальної контори Печко О.С. було надано консультацію ветеранам АТО: Антоненко О.С.  та Усенко Є.В., в ході якої було доведено до відома про наявність проекту «Я МАЮ ПРАВО!», надано консультацію з питання оформлення субсидії та оформлення договору оренди землі.

Детальніше...

07.11.2018  Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Фахівець відділу державної реєстрації актів  цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Тетяна проінформувала мешканців Чугуєва про правові ініціативи Міністерства юстиції України. Зокрема, про протидію домашньому  насильству, про посилення відповідальності за несплату аліментів, про  боротьбу з корупцією у навчальних закладах, особливості виконання  рішення суду. Також розповідала про те, хто такий стягувач, які кроки зробити, щоб виконати судове рішення, які дані повинен містити виконавчий документ та як отримати присуджені кошти.

Детальніше...

07.11.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 2 по 30 жовтня 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 38 особам.

Детальніше...

07.11.2018  Привітання нотаріусів

Привітання нотаріусів

Тетяна Єгорова-Луценко разом із першим заступником Іриною Левченко привітали 6 молодих нотаріусів, які в результаті останніх іспитів, проведених Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, отримали свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю. 
В урочистій обстановці нотаріусами була принесена присяга.
Бажаємо з честю та гідністю нести високе звання нотаріуса.

Детальніше...

07.11.2018  Зустріч з гравцями футбольної команди «Шахтар»

Зустріч з гравцями футбольної команди «Шахтар»

В ТРЦ «Караван» відбулася фотовиставка, присвячена історії виступів ФК «Шахтар» в Лізі чемпіонів «УЄФА», яку відвідали працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас'ян А. та Кисловська О.

Під час заходу всіх бажаючих було проінформовано про основні напрями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також надано правову інформацію щодо діючих в Україні механізмів протидії булінгу серед школярів.

Детальніше...

07.11.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

7 листопада 2018 року набуває чинності Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (опублікований в газеті «Голос України» від 07.11.2017 № 206).

Даний нормативно-правовий акт визначає правові та організаційні засади надання електронних довірчих послуг, у тому числі транскордонних, права та обов'язки суб'єктів правових відносин у сфері електронних довірчих послуг, порядок здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг, а також правові та організаційні засади здійснення електронної ідентифікації.

Детальніше...

07.11.2018  Передплата офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

Передплата офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

З метою належного рівня інформування органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадян відповідно до Указу Президента України від 13.12.1996 № 1207/96 “Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України” Міністерство юстиції України з 1997 року видає бюлетень Офіційний вісник України” - найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів, включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а саме:

Детальніше...

07.11.2018  Кому шматочок торта? Або ми проти булінгу!

Кому шматочок торта? Або ми проти булінгу!

На вихідних на головній площі Харкова біля пам’ятника Шевченка відбулася незвична та дуже смачна акція піл назвою «Шматочок торту», яка зібрала всіх небайдужих харків’ян до проблем проявів булінгу у шкільному середовищі. До даної акції залучилася і Харківська юстиція, яка не лише підтримала дану ініціативу громадськості, але й провела інформаційну кампанію «СтопБулінг» та надала практичні поради щодо того, як діяти у випадках, якщо дитина зазнала протиправного впливу з боку однолітків або дорослих.

Детальніше...

07.11.2018  Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

8 - 11 листопада 2018 року в Палаці спорту для старшокласників шкіл, випускників ПТУ, технікумів, студентів закладів вищої освіти відбудеться Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”. На виставці абітурієнти матимуть змогу не тільки поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів, а також отримати корисну правову інформацію.

Детальніше...

06.11.2018  Зустріч з представниками Борівської районної державної адміністрації

Зустріч з представниками Борівської районної державної адміністрації

Начальник управління з питань нотаріату Олена Юдіна взяла участь у робочій зустрічі з представниками Борівської районної державноїадміністрації Харківської області. В ході зустрічі обговорені новації законодавства та доступність нотаріальних послуг для мешканців Борівського району. Представники органів місцевого самоврядування отримали відповіді на питання, які є нагальними для району.

Детальніше...

06.11.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 08 листопада 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 08 листопада 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 08 листопада 2018 року о 11-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

06.11.2018  Попередження корупційних правопорушень в органах юстиції Харківщини

Попередження корупційних правопорушень в органах юстиції Харківщини

Важливою складовою діяльності державних виконавців є контроль за дотриманням вимог антикорупційного законодавства.

Сьогодні з метою попередження корупційних або пов’язаних  правопорушень  під час здійснення виконавчого провадження головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Володимиром Вороною було проведено профілактичні семінарське заняття з працівниками Красноградського районного відділу державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.11.2018  Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та Парамонова Л.В. провели тренінг #СтопБулінг для учнів 5-А класу Харківської гімназії № 144.

Разом з учнями було опрацьовано алгоритм протидії булінгу за допомогою формули “stop-talk-walk”. Учні поділилися на групи агресорів, жертв та спостерігачів та виконали три прості кроки:

STOP: Зберігайте спокій! Ввічливо зупиніть кривдника, намагайтесь уникнути сварки. Ні в якому разі не вступайте з ним в бійку.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта