Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   03.05.2017  Оголошено конкурс!

<strong>Оголошено конкурс! </strong>

Наказом ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 27.04.2017 № 721/к оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Кінцевий строк прийняття документів - 12.05.2017

03.05.2017  У Нововодолазькому бюро правової допомоги було проведено прийом громадян

У Нововодолазькому бюро правової допомоги  було проведено прийом громадян

28.04.2017 у Нововодолазькому бюро правової допомоги провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Губренко Аліною Василівною було проведено прийом громадян.

В межах проведеного прийому спеціалістом було надано консультації щодо особливостей державної реєстрації нової редакції установчих документів на виконання вимог Податкового кодексу України.

Детальніше...

03.05.2017  Було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги

Було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Щоглою Діаною Ігорівною 28.04.2017 було проведено прийом громадян в Красноградському бюро правової допомоги.

В межах проведення сумісного консультування заявникам були надані ґрунтовні роз’яснення з питань приведення у відповідність статутних документів організацій у відповідність до норм податкового законодавства, порядку внесення змін до документів громадських формувань.

Детальніше...

03.05.2017  Порядок оформлення протоколів про адміністративні порушення у сфері державної реєстрації

Порядок оформлення протоколів про адміністративні порушення у сфері державної реєстрації

Важливою складовою в удосконаленні процедури оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів стало затвердження наказом Міністерства юстиції України №2473/5 від 12.08.16 р. Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

28.04.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження голови Зміївської районної державної адміністрації Харківської області від 29 березня 2017 року № 92 “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2015 № 4”, зареєстроване у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 27 квітня 2017 року за № 21/1571;

Детальніше...

28.04.2017  Участь у засіданні дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI століття: традиції та іновації”

Участь у засіданні дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI  століття: традиції та іновації”

27 квітня 2017 року в рамках засідання дискусійної групи “Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин” ХVII Міжнародного наукового конгресу “Публічне управління ХХI століття: традиції та іновації”, яке відбулось у Харкiвському регiональному iнституті державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменко С.Л. висвітлив питання: повноваження органів юстиції на місцевому рівні; основні засади самодостатньої територіальної громади.

28.04.2017  Консультування громадян в Барвінковському бюро правової допомоги

 консультування громадян в Барвінковському бюро правової допомоги

27 квітня 2017 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович прийняв участь у консультуванні громадян в Барвінковському бюро правової допомоги.

Детальніше...

28.04.2017  Участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне управління XXI ст.: традиції та інновації”

Участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне управління  XXI ст.: традиції та інновації”

27 квітня 2017 року працівники сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у секційному ХVII засіданні Міжнародного конгресу “Публічне  управління XXI ст.: традиції та інновації”, який проходив на базі Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління  при Президентові України

Детальніше...

28.04.2017  Консультування громадян в Зміївському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Зміївському бюро правової допомоги

26 квітня 2017 року начальник Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рибак Г.О. разом з начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правих актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновським С.С. прийняла участь у консультуванні громадян в Зміївському бюро правової допомоги.

Детальніше...

27.04.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 5 від 27.04.2017

Інформація  за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 5 від 27.04.2017

27 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

27.04.2017  Участь у зустрічі з активом профспілок Харківської області

Участь у зустрічі з активом профспілок Харківської області

26 квітня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В. разом із старшим державним виконавцем відділу примусового виконання рішення Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бойченко В.В. взяли участь у зустрічі з активом профспілок області яка проходила у Харківській обласній державній адміністрації під головуванням Світличної Ю.О.

Детальніше...

27.04.2017  Круглий стіл на базі Відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської

Круглий стіл на базі Відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської

Начальник Лозівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Заварза С.А. прийняла участь у засіданні круглого столу з представниками Відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської на тему: «Реєстрація місця проживання новонароджених дітей».

Детальніше...

27.04.2017  Робоча зустріч з представниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, бюро правової допомоги

Робоча зустріч з представниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, бюро правової допомоги

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено робочу зустріч з представниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, бюро правової допомоги на тему : «Вручення документів про народження безпосередньо у пологовому будинку та документів про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини».

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта