30.01.2018  Лекція для студентів DIY-театру

Лекція для студентів DIY-театру

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області на курсах акторської майстерності DIY-театру зі студентами була проведена лекція в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!" на тему "Вимагають хабара за іспит чи навчання?"

Детальніше...

30.01.2018  Вуличне інформування громадян

Вуличне інформування громадян

29 січня 2018 року працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

30.01.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

З метою упорядкування згідно з чинним законодавством умов та розмірів оплати праці працівників державних органів (державних службовців, працівників патронатної служби, працівників державних органів, які виконують функції  обслуговування, судів, органів та установ системи правосуддя) Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році» від 25.01.2018 № 24 щодо оплати праці працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці у 2018 році (опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» від 27.01.2018 № 19).

Даним нормативно-правовим актом затверджено схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2018 році, розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців, тощо.

 

Постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

29.01.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 січня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 січня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 30 січня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

                Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

                До порядку денного засідання включено питання про розгляд скарги Обори А.М. в інтересах Андрейченко Л.П. від 06.10.2017 на бездіяльність державного реєстратора – приватного нотаріуса Харківського районного нотаріального округу Харківської області Ніколенко Г.А.

29.01.2018  Вуличне інформування

Вуличне інформування

29 січня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

29.01.2018  Інформування громадян стосовно правоосвітницького проекту «Я маю право!» та електронного сервісу Міністерства юстиції України «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування громадян стосовно правоосвітницького проекту «Я маю право!» та електронного сервісу Міністерства юстиції України «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

25 січня 2018 року працівники Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели інформаційну громадян стосовно правоосвітницького проекту «Я маю право!» та електронного сервісу Міністерства юстиції України «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». 

Детальніше...

29.01.2018  Інформування майбутніх батьків щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва

Інформування майбутніх батьків щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва

26 січня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Попдякуник Ю.В. на базі медичного закладу КЗОЗ “ХМКПБ” № 6 проведено інформування майбутніх батьків щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва:

Детальніше...

29.01.2018  Інформування громадян на тему: «Видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку»

Інформування громадян на тему: «Видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку»

26 січня 2018 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коваленко Л.Л. було проведено інформування громадян на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому будинку».   

Провідним спеціалістом звернуто увагу громадян, що суть пілотного проекту полягає у можливості отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в  пологовому будинку.

Детальніше...

26.01.2018  «Право дружини та чоловіка на зміну прізвища відповідно до статті 53 Сімейного кодексу України»

«Право дружини та чоловіка на зміну прізвища відповідно до статті 53 Сімейного кодексу України»

26 січня 2018 року головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області   Бабашевою О.Є. під час прийому громадян було надано консультацію про порядок зміни прізвища громадянці,  яка після державної реєстрації шлюбу залишилась на дошлюбному прізвищі.

Детальніше...

26.01.2018  Особливості державної реєстрації народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

Особливості державної реєстрації народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

25 січня 2018 року в приміщенні Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області начальником відділу  Пожаровою Н.В.  зі співробітниками Сахновщинського бюро правової допомоги було проведено бесіду на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

26.01.2018  Лекція для співробітників Мереф’янського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Лекція для співробітників Мереф’янського бюро правової  допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги

23 січня 2018 року, спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іскрою О.П., для співробітників Мереф’янського бюро правової  допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги, було проведено лекцію, на тему: «Порядок державної реєстрації смерті».

Детальніше...

26.01.2018  Доповідь на апаратній нараді Первомайської міської ради Харківської області

Доповідь на апаратній нараді Первомайської міської ради Харківської області

22 січня 2018 року на апаратній нараді Первомайської міської ради Харківської області начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кальченко Н.П. доповіла про підсумки роботи Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області за 2017 рік, а також повідомила всім присутнім, що, з метою підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та якості обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, Міністерством юстиції України запроваджено пілотні проекти, які дають можливість оптимізувати процес надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створити сприятливі умови для їх отримання громадянами.

Детальніше...

26.01.2018  Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

25 січня 2018 року на базі Кегичівського бюро правової допомоги,  головним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Кегичівський відділ) Ткаченко І.В. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питання щодо  реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - ДРАЦС).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта