Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 25.09.2018  Інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Також було проінформовано, що Міністерство юстиції України підготувало випуски програм  «Я МАЮ ПРАВО!»,  яка транслюється в ефірі 5 каналу.

Детальніше...

24.09.2018  Надання адресної правової допомоги в Шевченківській селищній раді

Надання адресної правової допомоги в Шевченківській селищній раді

24 вересня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Рудим С.О. здійснено виїзд до Шевченківської селищної ради для надання адресної правової допомоги мешканцям смт.Шевченкове.

Детальніше...

24.09.2018  Робоча зустріч на базі Ізюмської районної державної адміністрації

 Робоча зустріч на базі Ізюмської районної державної адміністрації

На базі Ізюмської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Ізюмської районної державної адміністрації Шамрай Л.М., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Ізюмської районної державної адміністрації.

Детальніше...

24.09.2018  Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг!»

Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг!»

Для учнів 7-8 класів Харківського навчально-виховного комплексу № 21 спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. та Горбуновою К.Ю. було проведено профілактичну бесіду «Що таке булінг? Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу у шкільному середовищі».

Детальніше...

24.09.2018  Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. на базі Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України для секретарів судового засідання місцевих судів Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської областей було проведено лекцію на тему: “Застосування міжнародних договорів про правову допомогу з іншими державами. Визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні”.

Детальніше...

21.09.2018  Прийом громадян в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Прийом громадян в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» завідуючою Третьої Харківської державної нотаріальної контори Лученко Л.А. разом з начальником Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко К.В. було проведено прийом громадян міста Харкова в рамках безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

21.09.2018  Інформування про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

21 вересня 2018 року спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Єсіковою А.М., у приміщенні відділу було знайомлено з основними напрямками та завданнями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти коли права порушують.

Детальніше...

21.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відбулася зустріч колективу П̕̕ятої Харківської державної нотаріальної контори з почесним громадянином міста Харкова, ветераном Другої світової війни – Ваксманом Григорієм Єфимовичем, в ході якої завідувачем П̕̕ятої Харківської державної нотаріальної контори Абеленцевою Г.В було доведено до відома про наявність проекту «Я МАЮ ПРАВО!», надано консультацію з питання «Як оформити субсидію».

Детальніше...

21.09.2018  Проведено бесіду про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено бесіду про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Харківської області Бовтрук Н.В. проведено бесіду з працівниками Лиманської сільської бібліотеки про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено для формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

21.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та обговорені основні напрямки  проекту, а саме: протидія корупції у вищих навчальних закладах; порядок вирішення суперечки, порядок оформлення субсидій.

Детальніше...

21.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області  Радіоновою Т.І., консультантом Рябовол К.О. спільно з завідувачем Третьої Харківської державної нотаріальної контори Лученко Л.А. проведено правопросвітницький захід у ТОВ “Енергобудремонтсервіс”, під час якого поінформовано про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», та надано безоплатну первинну правову допомогу.

Детальніше...

21.09.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори проведено інформування громадян про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників. Також, обговорювалося питання захисту прав дітей та жінок: аліменти, протидія насильству.

Детальніше...

21.09.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

24 вересня 2018 року  набере чинності  наказ Міністерства юстиції України від 29.08.2018 №  2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 978/32430 (опубліковано в бюлетені Офіційний вісник України від 14.09.2018  № 70).

Детальніше...

21.09.2018  Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі-Відділ) Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено дві державні реєстрації шлюбів, а також проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

21.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Тімковським П.О. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Жителів міста було проінформовано про хід реалізації просвітницького проекту “Я маю право!”, можливість досудового врегулювання спорів, захист бізнесу та майна, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження, що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта