09.11.2018  Інформування громадян ромської національності

 Інформування громадян ромської національності

Спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі культурно-ділового центру «Баварія» для громадян ромської національності було проведено інформування на теми: «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?». 

Детальніше...

09.11.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Шевченківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Шевченківському  районі Харківської області

Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Калашнікова В.М. відповідно до затвердженого графіку здійснила виїзд до Шевченківського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

09.11.2018  Ознайомлення з новелами другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Ознайомлення з новелами  другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції для слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України  було презентовано інформаційні матеріали Міністерства юстиції про порядок отримання податкової знижки на навчання.

Завдяки другому пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває  батьки матимуть  змогу отримати податкову пільгу не тільки в закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти,  а й  на дошкільну, позашкільну і загальну середню освіту в Україні.

Детальніше...

09.11.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

09 листопада 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Сахновщинської районної державної адміністрації.

Детальніше...

09.11.2018  Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Стеганцовою І.М. було проведено бесіду з працівниками Шевченківського районного сектору Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області.

Під час бесіди обговорили про хід реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Окремо відзначили результативність дії змін до законів #ЧужихДітейНеБуває, спрямованих на посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості із сплати аліментів.

Детальніше...

09.11.2018  Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Виконуючи різнопланові задачі важливо отримувати не тільки результат, а й задоволення від самого процесу, цікавих зустрічей та досягнень.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Р. Бережний, О. Ночовкіна та Л. Терещенко провели комунікативну кампанію в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”.

Детальніше...

09.11.2018  Урок з учнями ліцею № 141

Урок з учнями ліцею № 141

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. було проведено правовий уроку у ліцеї № 141 з метою реалізації правовпросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Учням було роз’яснено що таке булінг, та як ця проблема зачіпає мільйони дітей, але часто залишається непоміченою.

Детальніше...

08.11.2018  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

08.11.2018  Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

 Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) начальником відділу Вдовіною Т.А. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

08.11.2018  Робочий виїзд

Робочий виїзд

Робочою групою відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою оперативного вирішення питань щодо стягнення коштів на користь держави. Однією із найбільших категорій стягнень, що надходять на примусове виконання становить стягнення заборгованості до бюджету. Звернення стягнення на майно боржника – один з найпоширеніших засобів примусового виконання рішень, без якого не проводиться практично жодне виконавче провадження.

Детальніше...

08.11.2018  Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

7 листопада 2018 року старший державний виконавець  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачова Ю.П. прийняла участь в семінарі «Жінка на ринку праці». Жінки ознайомлені з основними напрямками реалізації   правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Також до відома учасників семінару доведені норми закону  #ЧужихДітейНеБуває, яким запроваджено дієві механізми впливу на неплатників аліментів.

Детальніше...

08.11.2018  Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення  загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 листопада 2018 року для працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

07.11.2018  WORKSHOP З ПРАЦІВНИКАМИ

WORKSHOP З ПРАЦІВНИКАМИ

Головне територіальне управління приділяє значну увагу дотриманню вимог антикорупційного законодавства підпорядкованими підрозділами. Так, з метою забезпечення належного надання послуг та виконання функціональних обов’язків працівниками органів юстиції завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції разом з керівниками Відділів державної реєстрації актів цивільного стану Харківщини було проведено нараду, під час якої також  було зосереджено увагу на  питаннях дотримання правил етичної поведінки державних службовців, адже державні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків зобов’язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, бути доброзичливими та ввічливими, дотримуватись високої культури спілкування (не допускати використання нецензурної лексики, підвищеної інтонації), з повагою ставитись до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, об’єднань громадян, інших юридичних осіб, не проявляти свавілля або байдужість до їхніх правомірних дій та вимог, неухильно додержуватися вимог закону та загальновизнаних етичних норм поведінки, бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими.

Детальніше...

07.11.2018  Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Завданням харківської юстиції є навчити молодь правильно захищати себе та оточуючих від цього явища. Тому, працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Смородська М.С. разом з представниками Національної поліції України провели інформаційний урок у 4-му классі Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради на тему: "СТОП-БУЛІНГ!".

Детальніше...

07.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори  серед відвідувачів нотаріальної контори здійснено поширення інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури громадян. У ході ознайомлення відвідувачів з проектом розповсюджені буклети та надані консультації з наступних питань: «Як оформити субсидію»,  «Як вирішити спір?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта