28.03.2018  “Круглий стіл” для слухачів Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

“Круглий стіл” для слухачів Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, сектору з питань запобігання і виявлення корупції, відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Харківської області для  слухачів Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України було проведено засідання “круглого столу” в ході якого обговорювались питання:

Детальніше...

28.03.2018  Семінар «Аграрні розписки в Україні»

Семінар «Аграрні розписки в Україні»

28 березня 2018 року представники Управління ДВС, відділу судової роботи та міжнародного співробітництва, відділів ДВС та приватні нотаріуси Харківщини взяли участь у семінарі проведеного представником проекту «Аграрні розписки в Україні» (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією) Романом Минко щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках.Під час заходу розглянули питання виконання виконавчих написів нотаріусів, вчинених на аграрних розписках, у залежності від їх видів, накладення арешту на заставне майно, його вилучення та передача стягувачу чи примусова реалізація.

Детальніше...

27.03.2018  Інформування читачів та працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування читачів та працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

27 березня 2018 року для читачів та працівників «Центральна районна бібліотека для дітей ім. М. Островського» Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

27.03.2018  Виїзд до Симинівської сільської ради Вовчанського району

Виїзд до Симинівської сільської ради Вовчанського району

26 березня 2018 року в рамках роботи мобільного пункту консультування працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменком С.Л. та Бережним Р.М. було здійснено виїзд до Симинівської сільської ради Вовчанського району та  надано  безоплатну правову допомогу її мешканцям.

Детальніше...

27.03.2018  Семінар з представниками Вовчанської районної державної адміністрації

Семінар з представниками Вовчанської районної державної адміністрації

26 березня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Нікішовою М.О. та Кас|'ян А.В. було проведено семінар з представниками юридичної служби та особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Вовчанської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, які є суб'єктами нормотворення, на тему: “Питання державної реєстрації нормативно-правових актів. Проведення юридичної, антидискримінаційної та антикорупційної експертизи  нормативно-правових актів”.

Детальніше...

27.03.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

26 березня  2018 року документознавцем І категорії Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Луговою Ю.В.  проведено інформування працівників Кегичівської районної дитячої бібліотеки про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” .

Детальніше...

27.03.2018  Прийом громадян Барвінківського району

Прийом громадян Барвінківського району

В.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Воликом Д.С. на базі Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області 27.03.2018 здійснено прийом громадян.

Детальніше...

27.03.2018  Робоча зустріч керівництвом Барвінківської районної державної адміністрації

Робоча зустріч керівництвом Барвінківської районної державної адміністрації

В.о. заступника начальника  головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дмитром Воликом 27.03.2018 проведено робочу зустріч з першим заступником голови Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області Олегом Калініним з питань державної реєстрації та щодо взаємодії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з сектором державної реєстрації відділу з питань економічного розвитку, містобудування та архітектури, адміністративних послуг та цивільного захисту Барвінківської районної державної адміністрації у відповідній сфері.

Детальніше...

27.03.2018  Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з державними нотаріусами Першої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Ольховською Л.М., Кормілець Ю.М., Богуновою Н.В., проведено захід спрямований на інформування проекту «Я маю право!» та здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями проекту та інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

27.03.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час вказаного заходу надавалася інформація  щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!” та здійснювалось поширення друкованих видань Міністерства юстиції України.

Детальніше...

26.03.2018  «Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

 «Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Заступником начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Бовт Т.Г. проведено зустріч з працівниками Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

Детальніше...

26.03.2018  Лекція для школярів на тему: «Порядок зміни імені»

Бесіда з працівниками Краснокутського районного сектору державної міграційної служби  України в Харківській області на тему: «Порядок зміни імені»

Головним спеціалістом  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зацарною Р.В. проведено лекцію для учнів загальноосвітньої школи № 170 м. Харкова на тему: «Порядок зміни імені».

Детальніше...

26.03.2018  Презентація проекту «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради

Презентація проекту «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є. та Нечитайленко О.С. презентовано проект «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі керівництва Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради по питанням покращення стану Слобідського району м.Харкова, де були присутні 300 осіб, які займаються благоустроєм території району

Детальніше...

26.03.2018  Зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації

Зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації

Начальником Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Прищепою І.В. проведено зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації на тему: «Державна реєстрація шлюбу з іноземцем».

Детальніше...

26.03.2018  «Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

«Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губським І.О. проведено прийом громадян. Під час прийому громадянинові, який звернувся на прийом, було надано консультацію щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян» .

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта