02.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Покотилівка Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Покотилівка Харківського району Харківської області

2 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

02.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Бабаї Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Бабаї Харківського району Харківської області

2 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

02.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів міста Мерефа Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів міста Мерефа Харківського району Харківської області

2 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

02.11.2017  Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія «Конфлікт інтересів: треба знати!»

31 жовтня 2017 в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Федоренко А.В. взяла участь у  Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції та ПРООН в Україні «Конфлікт інтересів: треба знати!», яку було проведено на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

02.11.2017  „Круглий стіл” з питань запобігання проявам корупції

„Круглий стіл” з питань запобігання проявам корупції

30.10.2017 у Північно-східному офісі Держаудитслужби проведено розширену нараду за участю керівників структурних підрозділів офісу щодо питань профілактики проявам корупційних правопорушень серед працівників служби.

Детальніше...

01.11.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Пересічне Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Пересічне Дергачівського району Харківської області

31 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт. Пересічне Дергачівського району Харківської області.

Детальніше...

01.11.2017  Комунікативна кампанія з метою поширення загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Комунікативна кампанія з метою поширення загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

27 жовтня 2017 року під час перевірки стану правової роботи та систематизації в Дергачівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області працівниками управління відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проінформовано присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», та наголошено, що метою проекту є формування правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

01.11.2017  Консультування громадян у Красноградському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Красноградському бюро правової допомоги

31 жовтня 2017 року в.о. заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович прийняв участь у консультуванні громадян в Красноградському бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз`яснення з питань порядку стягнення заборгованості по аліментам.

Детальніше...

01.11.2017  Позапланова цільова перевірка Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Позапланова цільова перевірка Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

31 жовтня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведена позапланова цільова перевірка Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про виконавче провадження, правильністю, своєчасністю та повнотою вчинення виконавчих дій державними виконавцями.

Детальніше...

01.11.2017  Робочий візит до м. Красноград

Робочий візит до м. Красноград

31 жовтня 2017 року у приміщенні Красноградської районної державної адміністрації Харківської області в.о. заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіним І.С. під керівництвом голови Красноградської районної державної адміністрації Третякова Є.А. за участю представників Красноградського бюро правової допомоги, Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено зустріч.

Детальніше...

01.11.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області

31 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області.

Детальніше...

31.10.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

31 жовтня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації у якому взяли участь заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи» та суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

31.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Вільшани Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Вільшани Дергачівського району Харківської області

31 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт. Вільшани Дергачівського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта