11.07.2018  Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

 Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

11 липня 2018 року виконуючим обов’язки начальника Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Петрикіною Ю.Д. у приміщенні Красноградської міської ради Харківської області було проведено зустріч з  працівниками міської ради на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

11.07.2018  Роз’яснювально-інформаційна бесіда

Роз’яснювально-інформаційна бесіда

У будь-якій розвиненій країні здоров'я та життя працівників розглядаються як основні цінності. Як показує практика, ефективність управління в сфері охорони праці залежить від комплексного підходу. Так, на сьогоднішній день в Харкові навчальний центр «Новатор Сервіс» займає міцну позицію серед лідерів регіону в сфері комплексних послуг з охорони праці. Фахівці центру успішно проводять навчання, в тому числі і дистанційне, атестацію на допуск до виконання висотно-верхолазних робіт, експертизу підприємства в галузі охорони праці, а також аутсорсинг.

Детальніше...

11.07.2018  Проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Харкова

Проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Харкова

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Глушановською С.В. 11 липня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами, роз’яснено питання щодо соціального захисту їх прав та надання допомоги членам у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси, а саме:

Детальніше...

10.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

11.07.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

10.07.2018  Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

10 травня 2018 року начальником Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. з працівниками Шевченківського РС ГУДМС України в Харківській області проведено бесіду з питання зміни імені.

Детальніше...

10.07.2018  Проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління

Проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління

Враховучи, що рівень роботи зі зверненнями громадян є важливим чинником довіри людей до влади, начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою особисто проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління.

Детальніше...

10.07.2018  Круглий» стіл на тему: «Отримання повторного свідоцтва про народження внутрішньо переміщеними особами»

 Круглий» стіл на тему: «Отримання повторного свідоцтва про народження  внутрішньо переміщеними особами»

Начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділу) Гармаш Т.В. спільно з в.о. начальника  Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Пісковським О.М., працівниками міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та місту Ізюм проведено «круглий» стіл, на якому було обговорено питання щодо отримання повторного свідоцтва про народження внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

10.07.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

10 липня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з працівниками відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

10.07.2018  Проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

Проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

Працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В., Кас'ян А.В. та Терещенко Л.О. було проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту прав дітей та жінок,  протидії та запобігання домашньому насильству, а також хід реалізації правопросвітницького проекту  “Я маю право!”.

Детальніше...

06.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 09 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 09 липень 2018 року

“09.07.2018 о 16-00 за адресою: 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16 (актова зала) відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Порядок денний:

1. Попередній розгляд скарги Станканич Олени В'ячеславівни на рішення Драгіна Олександра Івановича державного реєстратора Комунального підприємства “Постачальник послуг” Солоницівської селищної ради, Харківської області від 02.07.2018 (вх. №С-1458 від 02.07.2018)”.

 

06.07.2018  Інформування про проект «Я Маю Право»

Інформування про проект «Я Маю Право»

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк Катериною було презентовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" у Комінтернівському районному суді міста Харків. Працівники суду із зацікавленістю сприйняли інформацію проекту та готові співпрацювати з Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області у векторі розповсюдження інформації та методичних рекомендацій Міністерства юстиції України, а також взаємного обміну правовою інформацією та ідями реалізації даного проекту.

Детальніше...

06.07.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

04 липня 2018 року набрав чинності спільний наказ Міністерства юстиції України і Міністерства внутрішніх справ України  від 14.06.2018 № 1843/5/507 «Про інформаційну взаємодію Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного демографічного реєстру», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.06.2018 за № 718/32170 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 03.07.2018 № 50).

Детальніше...

06.07.2018  Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Відбувся семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області, організований управлінням з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Харківським обласним державним нотаріальним архівом.

Детальніше...

06.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

05 липня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”

Громадянам було роз'яснено порядок вирішення спорів, стягнення аліментів, виконання рішень суду, зокрема приватними виконавцями.

Детальніше...

05.07.2018  УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНІ ТИПОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНІ ТИПОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до ст.8 Закону України «Про адміністративні послуги» 22 червня 2018 року Міністерством юстиції України видано наказ №1952/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», яким затверджено типові інформаційні картки наступних адміністративних послуг:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта