31.02.2018  30 січня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал

30 січня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал

У зазначеному заході прийняли участь: начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

31.01.2018  Лекція в Інституті охорони здоров'я дітей та підлітків

Лекція в Інституті охорони здоров'я дітей та підлітків

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області була проведена лекція в Інституті охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!" (більш детальна інформація про проект розміщена на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua) на тему "Законодавчі новели у стягненні аліментів».

Детальніше...

31.01.2018  Бесіда в будинку культури Куп’янської РДА на тему « Стягнення заборгованості із заробітної плати та інших платежів, пов’язаних з трудовими правовідносинами»

Бесіда в будинку культури Куп’янської РДА  на тему « Стягнення заборгованості із заробітної плати та інших платежів, пов’язаних з трудовими правовідносинами»

В будинку культури Куп’янської районної державної адміністрації 30 січня 2018 року в.о. начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Неїло В.Б. у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  для громадян була проведена роз’яснювальна бесіда на тему: «Стягнення заборгованості із заробітної плати та інших платежів, пов’язаних з трудовими правовідносинами».

Детальніше...

31.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

31 січня 2018 року завідувачем Близнюківською державною нотаріальною конторою Харківської області Щербиною В.В. було  проведено роз’яснювальну роботу з громадянами про загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

31.01.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

31 січня 2018 року державним нотаріусом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Афанасьєвою С.Є. було проведено роз’яснювальну роботу з головою правління об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “Наука” Приймаченко В.А. про загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

31.01.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

31.01.2018  Круглий стіл з Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту

Круглий стіл з Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту

29 січня 2018 року працівниками Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Кувічкою А.В. та Колесніченко О.Ю., в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», було організовано круглий стіл з Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Московському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради з приводу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Під час круглого столу було обговорено, що в Україні до гендерної політики має бути системний підхід і повноваження на забезпечення рівності мають поширюватись на всі органи влади.

Детальніше...

31.01.2018  Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області!

Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області!

На території Харківської області послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців надають 66 суб’єктів державної реєстрації, серед них 27 районних державних адміністрацій, 10 міських рад, 8 селищних рад, 7 сільських рад та 14 акредитованих суб’єкта.

30.01.2018  У Мін’юсті відзвітували про результати роботи у 2017 році

У Мін’юсті відзвітували про результати роботи у 2017 році

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька, заступники Міністра юстиції Олена Сукманова та Світлана Глущенко, а також керівник Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк взяли участь у прес-конференції, в ході якої поінформували ЗМІ та громадськість про результати роботи Міністерства юстиції у 2017 році.

Детальніше...

30.01.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

26 січня 2018 року завідувачем Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори Зімніцкою В.П. та державними нотаріусами Одинадцятої харківської державної нотаріальної контори Сукачовим М.О., Степанець О.Б.,           Гапоновим Є.Ю. було  проведено роз’яснювальну роботу з працівниками ПуАТ «КБ»АКОРДБАНК» про загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

30.01.2018  Інформування громадян про проект " Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування громадян про проект " Я МАЮ ПРАВО!"

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!" (більш детальна інформація про проект розміщена на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/) було проведено інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів. Одночасно державними виконавцями були вручені буклети з основними змінами порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

30.01.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 29 січня 2018 року за № 3/1618 зареєстровано розпорядження Первомайської районної державної адміністрації Харківської області від 02 січня 2018 року № 1 «Про встановлення грошової вартості харчування дітей та виділення коштів з бюджету на харчування учнів пільгового контингенту, учнів 1 - 4 класів та дітей у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Первомайського району Харківської області на 2018 рік».

30.01.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги: швидко, зручно та мобільно - «Юстиція відкрита для людей»

Надання адресної безоплатної правової допомоги: швидко, зручно та мобільно - «Юстиція відкрита для людей»

29 січня 2018 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., старшим державним виконавцем міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області Такідзе М.Т. спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окарою І.Л. було здійснено виїзд до смт. Високий Харківського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта