Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   05.05.2017  Відеоконференція з представниками Пенсійного фонду України у Харківській області, Управлінням праці соціального захисту населення у Харківській області та представниками Державної казначейської служби України у Харківській області

Відеоконференція  з представниками Пенсійного фонду України у Харківській області, Управлінням праці соціального захисту населення у Харківській області та представниками Державної казначейської служби України у Харківській області

04 травня 2017 року заступник начальника Управління - начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Амельченко В.П., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцова Л.О. та заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. взяли участь у відео - конференції з представниками

Детальніше...

04.05.2017  Прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

4 травня 2017 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Марченко Д.І. проведено прийом громадян у Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

04.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

01.05.2017 набрав чинності пункт 5 частини першої статті 25 Закону України “Про державну службу” від 10.12.2015 № 889-VIII, відповідно до якого особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повинна подати до конкурсної комісії посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Детальніше...

04.05.2017  До відома судів м. Харкова та Харківської області

До відома судів м. Харкова та Харківської області

За повідомленням Міністерства юстиції Литовської Республіки з 2016 року у Литві змінився порядок вручення документів на підставі Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних та комерційних справах, 1965 року.

Детальніше...

04.05.2017  «Шлюб за добу»

04.05.2017  Прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги

Прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Літвінчук Ірина Ігорівна 03.05.2017 року було проведено прийом громадян в Ізюмському бюро правової допомоги.

Детальніше...

04.05.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

04.05.2017  Круглий стіл на тему: «Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації»

Круглий стіл на тему: «Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації»

28 квітня 2017 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов круглий стіл на тему:«Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації».

У заході взяли участь ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій В.Я., Уповноважений Верховної ради України з прав людини Лутковська В.В., заступник голови Вищого адміністративного суду України Смокович М.І.

Детальніше...

03.05.2017  Шлюб за добу тепер і в місті Чугуєві Харківської області

Шлюб за добу тепер і в місті Чугуєві Харківської області

28 квітня 2017 року в місті Чугуєві Харківської області було запроваджено пілотний проект Міністерства юстиції України щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Першими цим сервісом скористалося подружжя військовослужбовців - бойовий офіцер Костянтин та медпрацівник Катерина. Костянтин, який зустрів свою кохану на передовій, інакше, як янголом-охоронцем, свою Катерину не кличе.

Детальніше...

03.05.2017  Виступ на радіо щодо державних гарантій для незахищених верств населення

Виступ на радіо щодо державних гарантій для незахищених верств населення

03 травня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії ПАТ “Національна суспільна телекомпанія України” “Харківська регіональна дирекція” на тему: “Державні гарантії для незахищених верств населення: соціальні виплати, безоплатна правова допомога”.

Детальніше...

03.05.2017  Прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги

Прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 28.04.2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко Іриною Сергіївною проведено прийом громадян у Мереф’янському бюро правової допомоги.

Детальніше...

03.05.2017  Навчальний семінар для бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб

Навчальний семінар для бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб

28.04.2017 на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар для працівників бюро правової допомоги, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій.

Детальніше...

03.05.2017  Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий. Для проведення обліку безхазяйного нерухомого майна орган місцевого самоврядування подає суб’єкту державної реєстрації прав заяву про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, форму та вимоги до заповнення якої встановлює Міністерство юстиції України.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта