Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


08.06.2017  Презентацію офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

Презентацію офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

08.06.2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено презентацію офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України для юридичної фірми «ДОН ЮСТ» за участю адвоката Трофименко Максима Сергійовича.

Детальніше...

08.06.2017  Роз’яснення Міністерства юстиції України щодо порядку державної реєстрації речових прав на підставі судових рішень

Роз’яснення Міністерства юстиції України щодо порядку державної реєстрації речових прав на підставі судових рішень

Законом України від 06 жовтня 2016 року №1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі-Закон №1666-VIII) внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до яких реєстраційні дії на підставі рішень судів проводяться виключно на підставі рішень, отриманих у результаті інформаційної взаємодії Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру судових рішень без подання відповідної заяви заявником.

Детальніше...

08.06.2017  МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО І ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ АДМІНІСТРАТОРА USAID УЕЙД УОРРЕН ДАЛИ СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО І ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ АДМІНІСТРАТОРА USAID УЕЙД УОРРЕН ДАЛИ СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»

7 червня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та має на меті інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

«Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права», – зазначив очільник Мін’юсту.

Детальніше...

07.06.2017  ОБРАННЯ НОВОГО КЕРІВНИКА КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ БПД

ОБРАННЯ НОВОГО КЕРІВНИКА КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ БПД

Система безоплатної правової допомоги (БПД) працює в штатному режимі та надалі надає без перебоїв консультації та правовий захист українцям. Це спільне завдання тисяч співробітників системи БПД і команди Міністерства юстиції.

Протягом останніх днів було багато маніпуляцій з приводу того, що буде з системою безоплатної правової допомоги та як вона буде розвиватися далі.

Детальніше...

07.06.2017  Семінарське заняття для працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

Семінарське заняття для працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

06 червня 2017 року в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття для працівників відділу щодо дотримання законодавства з охорони праці.

Детальніше...

07.06.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

07.06.2017 внесенні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України

Так, Закон України «Про вищу освіту» доповнено нормою «Для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія та які отримали документ про загальну середню освіту, прийом на навчання до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у межах установлених квот прийому до вищих навчальних закладів (наукових установ) України»

Детальніше...

07.06.2017  До уваги громадян, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємці!

До уваги громадян, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємці!

Повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету коштів здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету» (далі-постанова), Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787 (зі змінами), Бюджетного кодексу України.

Детальніше...

06.06.2017  Позиція Мін’юсту щодо обрання нового керівника Координаційного центру

Позиція Мін’юсту щодо обрання нового керівника Координаційного центру

1. Ми завжди стоїмо на сторожі розвитку демократичних процесів в Україні. Міністерство юстиції було ініціатором проведення конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Це було зроблено саме з волі Міністра юстиції. Адже раніше законодавчими актами ні можливість, ні обов’язковість проведення конкурсу на цю посаду передбачено не було.

Але наша ціль – прозорість та відкритість, саме тому було прийняте рішення про відбір з залученням громадськості.

Детальніше...

06.06.2017 

06.06.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 06 червня 2017 року № 44.

 

02.06.2017  Лекція для вихованців Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад № 109” Харківської міської ради

Лекція для вихованців Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад № 109” Харківської міської ради

02.06.2017 року до Міжнародного дня захисту дітей для вихованців Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад № 109” Харківської міської ради заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В., проведено лекцію на тему: “Права та обов'язки дитини”.

Детальніше...

02.06.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта