24.05.2018  Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

22 травня 2018 року головним спеціалістом. Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Топалом І.П разом з представниками Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги проведено робочу зустріч на якій було обговорено питання щодо роботи електронного сервісу Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

24.05.2018  Круглий стіл на тему: порядок державної реєстрації народження підкинутої, знайденої дитини»

Круглий стіл на тему: порядок державної реєстрації народження підкинутої, знайденої дитини»

22 травня 2018 року на базі Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області ( надалі-відділ) проведено «Круглий стіл» спільно з  працівниками: Кегичівського  бюро правової допомоги, служби у справах дітей Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області, управління праці та соцзахисту населення Кегичівської райдержадміністрації та представниками Кегичівської селищної ради.  

Детальніше...

24.05.2018  Руйнуймо мовні кордони з проектом "Я МАЮ ПРАВО!"

Руйнуймо мовні кордони з проектом "Я МАЮ ПРАВО!"

Наразі проект "Я МАЮ ПРАВО!" набув настільни широких маштабів в Україні, що час поговорити про права англійською. На базі "English University. Курсы английского. Харьков" вчилися говорити про права громадян англійською. Заняття не з легких, але ми його подужали, тому, навіть, за кордоном будемо пам'ятати про свої права та, у разі необхідності, зможемо пояснити про їх права гостям в нашій країні. Дякуємо всім, хто прийняв участь у заході. Проект "Я МАЮ ПРАВО" крокує й за межі країни! Руйнуймо мовні кордони!

Детальніше...

23.05.2018  Інформування працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

23 травня 2018 року для працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

23.05.2018  Обговорення актуальних питань в Адміністрації Київського району Харківської міської ради

Обговорення актуальних питань в  Адміністрації Київського району Харківської міської ради

23 травня 2018 року Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк Катериною Євгенівною та Біляєвим Борисом Євгенійовичом в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі керівництва Адміністрації Київського району Харківської міської ради були обговорені питання стягнення аліментів, вирішення спорів у судовому порядку та порядок офромлення субсидій.

Детальніше...

23.05.2018  Зустріч з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист"

Зустріч з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист"

Тетяна Єгорова спільно з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист" провели зустріч, в ході якої з присутніми юристами та адвокатами обговорили актуальні для Харківщини питання, а саме: встановлення фактів народження та смерті у судовій практиці та захист соціально- економічних прав внутрішньо переміщених осіб та мешканців тимчасово окупованих територій.

Детальніше...

23.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автомобілі.

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату разом приватним нотаріусом Зміївського районного нотаріального округу Кожушною Л.М. проведена зустріч з начальником сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань Зміївської районної державної адміністрації Харківської області Пашук В.В.,

Детальніше...

22.05.2018  Продовжуємо Марафон чесності

Продовжуємо Марафон чесності

Провели особливо приємне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Сьогодні мали нагоду поспілкуватися з прекрасними спортсменами, що навчаються в Харківській державній академії фізичної культури.

Дуже веселі та  емоційні хлопці з радістю спілкувалися з нами щодо питань унеможливлення проявів корупції в вищих навчальних закладах. Вражає, що хлопці дуже серйозно підходять до цього питання.

Детальніше...

22.05.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з провідним спеціалістом міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юченковим Д.Г. та начальником відділу Валківського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шульжик Т.О. було здійснено виїзд до Валківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

22.05.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Куксіним С.Ю. з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено бесіду з відвідувачами нотаріальної контори з питання “Як захистити свої права?”. 

Детальніше...

24.05.2018  Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Тетяна Єгорова взяла участь у засіданні Антирейдерського аграрного штабу. Члени штабу обговорили результати роботи щодо вирішення питань по зверненням, які знаходяться на розгляді.

 

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату разом приватним нотаріусом Зміївського районного нотаріального округу Кожушною Л.М. проведено роз'яснювальну роботу з працівниками та відвідувачами Зміївської міської ради Харківської області про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Захист прав жінок і дітей – новий пріоритетний напрямок в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 
22.05.2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено інформування працівників магазину «Київстар» про те, що треба робити та хто несе відповідальність за домашнє насильство. Адже ця проблема може торкнутись мало не кожного і всі повинні знати як себе захистити.
Також, було повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

22.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 травня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Зубковою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено бесіду з учнями 9-А класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта