20.02.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 19 лютого 2018 року за № 7/1622 зареєстровано розпорядження Первомайської районної державної адміністрації Харківської області  від  19 січня 2018 року № 18 «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Первомайської районної державної адміністрації Харківської області».

20.02.2018  Засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

Засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

20 лютого 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової - голови штабу відбулося перше засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів до складу якого увійшли представники Національної поліції, Прикордонної служби, Департаменту соціального захисту населення та керівники всіх відділів державної виконавчої служби міста Харкова та Харківської області.

Детальніше...

20.02.2018 

Саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння
українського народу сягнуло свого піку.
Герої не вмирають...

20.02.2018  Проведено лекцію для представників відділу у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

Проведено лекцію для представників відділу у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

19.02.2018 заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції  у Харківській області Бєловою Н.О. та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А.  для представників відділу у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні проведено лекцію щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації, а також щодо правових підстав та процедури отримання субсидії.

Детальніше...

20.02.2018  Бесіда – інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Бесіда – інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

19.02.2018 в.о. завідувача Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., державним нотаріусом держнотконтори Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. для працівників та відвідувачів Люботинського відділення УДППЗ “Укрпошта” було проведено бесіду-інформування про проект “Я маю право!” та надано консультації  з наступних питань:”Реєстрація права власності на нерухоме майно”, “Внесення записів до Державного реєстру прав, зміни до них та їх скасування”, “Як оформити субсидію ”.

Детальніше...

21.02.2018  Лекція для засуджених Диканівської виправної колонії № 12

Лекція для засуджених Диканівської виправної колонії № 12

16 лютого 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Цяцькою Т.М. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено лекцію на тему: «Порядок подачі заяви про розірвання шлюбу».

Детальніше...

20.02.2018  В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено круглий стіл

В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено круглий стіл

19 лютого 2018 року приватним нотаріусом Нововодолазького районного нотаріального округу Харківської області Крючковою Л.А. проведено круглий стіл з селищним головою Нововодолазької об’єднаної територіальної громади Єсіним О.С. та депутатом Нововодолазької селищної ради Вороніним І.О. щодо координування дій селищної ради, нотаріусів району, депутатського корпусу в рамках проекту «Я маю право» та заплановано спільні заходи з правової освіти на теми: «Об’єднана територіальна громада – перспективи розвитку»; «Я маю право на приватизацію землі».

Детальніше...

20.02.2018  Інформування працівників ПП “Держпром” про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування працівників ПП “Держпром” про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

16.02.2018 завідувачем Шостої Харківскої державної нотаріальної контори  Головащенко О.Л. проведено  роз’яснювальну роботу з працівниками ПП “Держпром” про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

20.02.2018  Інформування керівників сільських та селищних рад Валківського району про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування керівників сільських та селищних рад Валківського району про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

16.02.2018 завідувачем Валківської державної нотаріальної контори  Харківської області Кобзар Н.Я. прийнято участь в оперативній нараді у Валківській районній державній адміністрації та проведено виступ перед головами сільських та селищних рад району на тему: «Шляхи реалізації правоосвітницького проету «Я маю право!». Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції (буклетів, календарів, листівок) та інформаційне видання Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

20.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

20 лютого 2018 року державним нотаріусом Богодухівської державної нотаріальної контори Харківської області Руденко В.О. проведено інформування громадян про правопросвітницький проект "Я маю право!". Під час заходу громадянам було роз'яснено механізми захисту прав громадян та поширено  буклети з логотипом проекту.

Детальніше...

20.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”
19.02.2018 провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування громадян, в ході якого повідомлено про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрямки, що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, порядку оформлення субсидії, протидії корупції у вищих навчальних закладах.
Детальніше...

20.02.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

1) Уряд унормував деякі питання функціонування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. (Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789 і від 1 квітня 2013 р. № 255» від 14 лютого 2018 № 82. Газета «Урядовий кур’єр» від 16.02.2018 № 33).

Детальніше...

20.02.2018  Інформування Товариства з обмеженою відповідальністю «САБО макро»

Інформування Товариства з обмеженою відповідальністю «САБО макро»

16.02.2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для Товариства з обмеженою відповідальністю «САБО макро» з наступних питань: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як зареєструвати громадське формування?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта