08.12.2017  Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

13 грудня 2017 року о 14:00 годині ДП «Будинок Юстиції» разом з ВФС Глобал відкриває спільний Реєстраційний Центр, у якому будуть надаватися наступні послуги:

  • Реєстрація фізичних осіб – підприємців;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Реєстрація прав власності на нерухоме майно.

Місце проведення: ТРЦ «Караван» м. Харків, вул. Героїв Праці, 7, 2 поверх.

 

08.12.2017  Наталія бернацька: мін’юст вимагає розслідувати спроби тиску на відомство з боку співробітники набу

Наталія бернацька: мін’юст вимагає розслідувати спроби тиску на відомство з боку співробітники набу

Міністерство юстиції вимагає розслідувати факти незаконного проникнення, обшуку та вилучення документів Мін’юсту, що може бути розцінено як спроби тиску на відомство з боку Національного антикорупційного бюро України. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька.

Вона повідомила, що сьогодні о 7:15 ранку до Міністерства юстиції увірвалися співробітники Національного антикорупційного бюро, забрали ключі від усіх кабінетів у прибиральниці, після чого зачинилися в одному з кабінетів, де провели близько години. Жодних документів, які б підтверджували їхнє право на проникнення у приміщення чи проведення обшуку, представники НАБУ не пред’явили.

Детальніше...

08.12.2017  В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В рамках Всеукраїнського тижня права співробітниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області 06.12.2017 проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Під час “круглого столу” були висвітлені наступні тематики:

Детальніше...

01.12.2017  Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Під час загальних зборів з питань проведення конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, ініційованого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, проведено інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.12.2017  Харківська юстиція відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Харківська юстиція відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з представниками Дергачівсткого бюро правової допомоги та Дергачівського районного центру зайнятості прийняли участь в урочистому заході з нагоди святкування Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відбувся у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

07.12.2017  Павло Петренко: уряд підтримав ініціативи мін’юсту, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством

Павло Петренко: уряд підтримав ініціативи мін’юсту, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством

Уряд в ході сьогоднішнього засідання підтримав розроблену Мін’юстом постанову, яка ліквідує можливість подвійної реєстрації сільськогосподарських земель, чим часто користувалися рейдери, та поширює дію сервісу «СМС-МАЯК!» на власників та орендарів аграрних угідь. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, постанова «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки» забезпечує створення нових та удосконалення існуючих механізмів боротьби з «рейдерством», гарантує захист майнових прав та інтересів землевласників та землекористувачів та впорядковує дані Державного земельного кадастру.

Детальніше...

07.12.2017  Інформування працівників Дергачівської центральної районної бібліотеки про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування працівників Дергачівської центральної районної бібліотеки про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

6 грудня 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно - правових актів  управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. було ознайомлено працівників та відвідувачів Дергачівської центральної районної бібліотеки з  правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.12.2017  Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

6 грудня 2017 року в рамках проведення правоосвітніх заходів у період Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О.  в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної суспільної телерадіокомпанії України “Харківська регіональна дирекція” здійснено виступ на тему: "Сутність, види та причини банкрутства" та проінформовано слухачів про правопросвітницький проект “Я маю право!”.

 

07.12.2017  Круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»

Круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»

5 грудня 2017 року відбувся круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту». У даному заході прийняла участь начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Наталя Колотілова, яка розповіла про основні напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.12.2017  Нарада за участю представників КП «Водоканал» з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада за участю представників КП «Водоканал» з  начальниками відділів державної виконавчої служби

5 грудня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю представників КП «Водоканал» була проведена нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного щодо обговорення проблемних питань, які виникають при взаємодії з КП «Водоканал».

Детальніше...

06.12.2017  Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

6 грудня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася урочиста безоплатна передача майна на баланс Благодійного Фонду «Світлодар».

Засновник БФ «Світлодар Сергій Уваров зазначив, що з початком бойових дій на Сході України на волонтерських засадах вони розпочали роботу з матеріальної підтримки підрозділів ЗСУ, що беруть участь в антитерористичній операції, зокрема 92, 93, 128 бригад. З 2015 р.

Детальніше...

06.12.2017  Круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

06 грудня 2017 року відбувся круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.  У зазначеному заході прийняла участь заступник начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіна О.М., яка доповіла на тему «Актуальні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно».

Детальніше...

06.12.2017  В дошкільному навчальному закладі Харківської міської ради Головне територіальне управління юстиції інформувало про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В дошкільному навчальному закладі Харківської міської ради Головне територіальне управління юстиції інформувало про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

5 грудня 2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було проведено захід для працівників дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, присвячений реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта