17.07.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 липня 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства в.о. начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

16.07.2018  100 років юстиції: від створення до впровадження реформ

100 років юстиції: від створення до впровадження реформ

Становлення органів юстиції було довготривалим. Так, 100 років тому основними завданнями тогочасного Міністерства юстиції були кодифікація законодавства, підготовка проектів кримінальних, кримінально-процесуальних та інших нормативних актів, управління судовими органами та пенітенціарною системою, вдосконалення судочинства тощо.

Нині Міністерство юстиції України стало міністерством справедливості, пріоритетом роботи якого є захист прав громадян.

Детальніше...

16.07.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалось поширення буклетів “Я МАЮ ПРАВО!”: “Стоп насильство”, “Отримай аліменти”, “Як протидіяти домашньому насильству”, «Не знаєшь, як вирішити спір?», надавалася інформація щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”. А також щодо контактних телефонів, зателефонувавши на які, можливо отримати відповіді на цікавлячі питання.

Детальніше...

16.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

16.07.2018 о 16-00 за адресою: 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16 (актова зала) відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Порядок денний:

Детальніше...

13.07.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 13 липня 2018 року № 053.

13.07.2018  Круглий стіл

Круглий стіл

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк Катериною проведено круглий стіл за участю юридичного відділу Харківського міського центру зайнятості.

Детальніше...

13.07.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

13 липня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з завідувачем сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

13.07.2018  Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

12 травня 2018 року до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) звернулася громадянка з питання отримання повторного свідоцтва про народження.

Детальніше...

12.07.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

    11 липня 2018 року набрав чинності Закон України  від 18.01.2018 № 2269-VIII «Про  приватизацію державного і комунального майна» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 11.07.2018 № 127).

Цей Закон регулює правові, економічні та організаційні основи приватизації державного і комунального майна та майна, що належить Автономній Республіці Крим. Спрощується класифікація об'єктів приватизації поділом на об'єкти малої та великої приватизації. До групи малої приватизації потрапляють об'єкти нерухомості, невеликі підприємства, а до групи великої приватизації входять об'єкти, активи яких перевищують 250 млн грн.

Детальніше...

12.07.2018  На Харківщині розпочалася вступна кампанія

На Харківщині розпочалася вступна кампанія

12 липня 2018 року в Україні стартувала вступна кампанія для здобуття освітнього ступеня бакалавра. Саме сьогодні вчорашні випускники шкіл мають змогу через е-кабінети подавати заяви до обраних закладах вищої освіти.

Харків – місто-осередок студентської молоді. Саме тому Харківська юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела масовий флеш-моб у більшості закладах вищої освіти, спрямований на поширення інформації стосовно протидії корупції в Україні.

Детальніше...

12.07.2018  Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

 Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

12 липня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ)           Харіною О.І. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Детальніше...

12.07.2018  Бесіда на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану з іноземних держав»

Бесіда на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану  з іноземних держав»

12 липня 2018 року начальником Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожаровою Н.В. проведено правову бесіду з працівниками «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Харківської області та представниками сільських рад на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану  з іноземних держав».

Детальніше...

12.07.2018  Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав

12 липня 2018 року начальником  Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі - Відділ) Кальченко Н.П. було проведено вуличне інформування громадян з питання щодо позбавлення батьківських прав.

Детальніше...

12.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

12 липня 2018 року  провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

12.07.2018  Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було проведено правоосвітній захід для працівників та відвідувачів Комунального закладу охорони здоров`я Валківської центральної районної лікарні. Під час заходу було висвітлено наступні тематики: як протидіяти домашньому насильству, порядок стягнення аліментів, а також заборгованості з заробітної плати.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта