Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Діяльність Координаційної ради

При Головному управлінні юстиції створена та діє Координаційна рада молодих юристів. 
У вересні 2011 року оновлено склад ради, членами якої стали студентами Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», члени студентського самоврядування факультету № 4 та активні молоді правники.
Головою ради обрано Романюка Павла (студент 5 курсу), заступниками голови - Опанасюка Марка та Цілину Юлію (студенти 4 курсу), секретарем - Ващенко Анастасію (5 курс); до членів ради включено: Мохончука Богдана,  Моргосліп Олену, Черевань Вікторію, Маковську Світлану (3 курс), Прокопенко Ольгу, Муртіщеву Аліну, Андріїв Наталю (4 курс) та іншіх.
Регулярно проводяться засідання ради, на яких визначаються напрямки роботи, проводиться підготовка до проведення правоосвітніх заходів.  
Члени ради приймали участь у проведені заходів в межах Тижнів права (проведені вікторини для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів неюридичних спеціальностей вищих навчальних закладів), беруть участь у роботі громадської приймальні, яка діє при Головному управлінні юстиції. 
Членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції проведено вікторини на краще знання Конституції України та основоположних прав та свобод людини і громадянина серед студентів неюридичних спеціальностей та учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів. Заходи висвітлені на веб-сайті Національного університету «Юридична академія України  імені Ярослава Мудрого» та в газеті університету. 
Для членів Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції, студентів-правників, молодих юристів, громадян управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції проведено конференцію «Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів».
Також для членів Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції, студентів-правників, молодих юристів відділом нотаріату Головного управління юстиції, нотаріусами проведено майстер-класи з питань нотаріальної практики; відділом з питань банкрутства Головного управління юстиції – майстер - клас з питань банкрутства. 
Головним управлінням юстиції спільно з корпорацією «Правники України» та ПП «Юридична компанія «АСАД» регулярно – 2 рази на місяць проводяться семінари, «круглі столи», конференції для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, молодих юристів, студентів –правників  та громадян. Члени ради відвідують ці заходи.

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта